Realizacje

Stworzyliśmy już wiele aplikacji. Każda z nich to powód do dumy. Poznaj historie naszych klientów, którzy zaufali naszym narzędziom i technologii. Zainspiruj się!.

Realizacje

Stworzyliśmy już wiele aplikacji. Każda z nich to powód do dumy. Poznaj historie naszych klientów, którzy zaufali naszym narzędziom i technologii. Zainspiruj się!.

Poznaj nasze zrealizowane
aplikacje mobilne

Enterprise

Aplikacja lojalnościowa dla kawiarni rowerowych. Z aplikacją można odnaleźć rower w plenerze i wypić kawę z dodatkowymi korzyściami.

Business

Aplikacja lojalnościowa kultowej już w Poznaniu pizzerii.

Enterprise

Aplikacja lojalnościowa z możliwością zamawiania jedzenia wykonana dla sieci pizzerii zlokalizowanych w całej Polsce.

Business

Aplikacja lojalnościowa popularnego sklepu z roślinami.

Enterprise

Aplikacja lojalnościowa popularnej w całej Polsce sieci sklepów spożywczych.

Business

Aplikacja lojalnościowa sieci restauracji sushi.

Business

Aplikacja lojalnościowa popularnej w całej Polsce sieci restauracji z jedzeniem azjatyckim.

Business

Aplikacja lojalnościowa dla sklepu zoologicznego dająca możliwość zakupów (click & collect) i odbioru towaru w wybranym miejscu.

Business

Aplikacja lojalnościowa sieci salonów fryzjerskich zlokalizowanych w galeriach handlowych w Warszawie oraz Wrocławiu.

Business

Aplikacja lojalnościowa dla średnio-powierzchniowego sklepu zoologicznego znajdującego się w galerii handlowej.

Business

Aplikacja lojalnościowa popularnej w całej Polsce sieci piekarnii.

Enterprise

Aplikacja lojalnościowa dla klientów centrum handlowego oraz gości hotelu i restauracji znajdujących się na terenie zabytkowych koszar.

Business

Aplikacja lojalnościowa popularnego i modnego centrum handlowego znajdującego się w centrum Poznania. Jest efektem współpracy właściciela galerii oraz obecnych w niej sklepów. Dzięki niej klienci mogą skorzystać z wielu promocji.

Business

Aplikacja lojalnościowa lodziarni, która w czasach pandemii dostrzegła nową szansę na sukces komercyjny jakim jest dowóz lodów do klienta.

Business

Aplikacja lojalnościowa lodziarni, która chcąc być w stałym kontakcie z wiernymi klientami stworzyła aplikację lojalnościową.

Business

Największa aplikacja lojalnościowa właścicieli hoteli zrzeszonych w Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Start

Aplikacja lojalnościowa modnego w Warszawie salonu depilacji woskiem.

Enterprise

Aplikacja lojalnościowa popularnej w całej Polsce sieci sklepów zoologicznych.

Każdego dnia pracujemy nad tym aby aplikacja była
JESZCZE BLIŻSZA TWOIM KLIENTOM!

Opinie Klientów

Chwalą nas, chwalą :)

Przygotowanie programu lojalnościowego dla BikeCafe było procesem pełnym zrozumienia naszych potrzeb. Zaproponowane nam narzędzia w pełni spełniły nasze oczekiwania, a opieka po wdrożeniu aplikacji pozwala rekomendować LoyaltyClub jako sprawdzonego twórcę nowoczesnych rozwiązań mobilnych.

Michał Łojewski
CEO, Co-founder Bike Cafe

Z LoyaltyClub jesteśmy od dawna. Kolejna wersja aplikacji lojalnościowej dała nam kolejne funkcje i pozwoliła wdrożyć następne ciekawe pomysły na zatrzymanie Klientów. Jest to narzędzie, które pozwala zdobyć kolejnych i zatrzymać dotychczasowych klientów.

Patryk Wyrwas
Właściciel Aplikacja I pet You

Zmieniliśmy nasz program lojalnościowy na nowy. Była to świata decyzja, ponieważ system stworzony przez LoyaltyClub ma dużo więcej funkcjonalności niż konkurencja, a cena abonamentu jest niższa o ponad 50%. Już po kilku miesiącach odczuwamy pozytywne skutki działania aplikacji.

Roksana Trojanowska
Prezes Zarządu, Aplikacja Denique

Wdrożenie programu lojalnościowego z kartą zwiększyło naszą sprzedaż w sklepie. Było bardzo szybkie i konkurencyjne cenowo. Możliwość modyfikacji treści aplikacji dzięki panelowi administracyjnemu daje nam możliwość sprawnego zarządzania całością aplikacji.

Jolanta Olszewska
Właścicielka Aplikacji Zoo Bajka

Po ponad miesiącu pełnego funkcjonowania mogę zapewnić, że aplikacja cieszy się bardzo dobrymi opiniami naszych Gości. Firma QR TAG jest profesjonalnym partnerem o wysokich standardach pracy, zarówno na etapie kreacji, jak i realizacji powierzonych zadań, a przy okazji otwartym na sugestie oraz specjalne potrzeby - w przypadku naszej aplikacji mobilnej cały koncept był szyty dla nas na miarę. Na pewno jeszcze nie raz zaprosimy QR TAG do kooperacji oraz z przyjemnością zarekomendujemy ją każdemu, kto jest zainteresowany inwestycją w dedykowaną aplikację mobilną.

Paulina Prusiecka
Prezes Zarządu, Aplikacja City Park

Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

609 633 907