Aplikacja mobilna
do zbierania punktów

Produkt ten dedykujemy małym, średnim i dużym firmom, które chcą zwiększyć obroty. Aplikacja nadaje się do zastosowania w firmach, które oferują niejednorodną sprzedaż swoich produktów i usług.

Świetnie sprawdza się też w handlu, gdzie rozpiętość wysokości rachunków może być duża i jednocześnie wprowadzane są liczne akcje promocyjne na wybrany asortyment.

Aplikacja mobilna
do zbierania punktów

Produkt ten dedykujemy małym, średnim i dużym firmom, które chcą zwiększyć obroty. Aplikacja nadaje się do zastosowania w firmach, które oferują niejednorodną sprzedaż swoich produktów i usług.

Świetnie sprawdza się też w handlu, gdzie rozpiętość wysokości rachunków może być duża i jednocześnie wprowadzane są liczne akcje promocyjne na wybrany asortyment.

Zbieranie punktów

Jak to działa?

Każdy Klient posiada indywidualną KARTĘ KLIENTA dzięki której zbiera punkty oraz realizuje kupony lub odbiera nagrody.

1.

Rejestracja w programie lojalnościowym

Użytkownik uzupełnia krótki formularz rejestracyjny. Następnie na wskazany e-mail otrzymuje link z potwierdzeniem rejestracji. Po dokonaniu potwierdzenia może zalogować się do aplikacji mobilnej.

2.

Logowanie do aplikacji

Logowanie do aplikacji odbywa się za pomocą wcześniej założonego profilu użytkownika.

3.

Karta lojalnościowa

Po zalogowaniu do aplikacji użytkownik ma dostęp do unikalnego kodu EAN wygenerowanego automatycznie podczas rejestracji. Aby otrzymać punkty użytkownik pokazuje kod EAN, obsłudze sklepu. Sklep za pomocą dedykowanej aplikacji dla obsługi nadaje punkty za zakupy.

Realizacja kuponów

To najpopularniejsza metoda wymiany punktów. Klienci korzystają z niej najchętniej używając aplikacji w Twoim sklepie lub punkcie usługowym, kiedy chcą wykorzystać zdobyte już punkty i wymienić je na korzystne rabaty.

1.

Zakup kuponu

Użytkownik zakupuje za zdobyte punkty kupony rabatowe. Po zakupie punkty zostaną odjęte z jego konta.

2.

Lista zakupionych kuponów

W prawym menu aplikacji użytkownik posiada dostęp do zakupionych wcześniej kuponów rabatowych.

3.

Użycie kuponu

Użytkownik pokazuje kupon rabatowy obsłudze sklepu. Obsługa skanuje kod EAN kuponu dedykowaną aplikacją do skanowania. System odnotowuje prawidłowe użycie kuponu. Każdy kupon można użyć tylko jeden raz.

Odbiór nagród

Wymiana punktów na nagrody. Twoi Klienci będą mogli skorzystać z różnych opcji i sami zdecydować czy odbiorą je osobiście, czy zdecydują się na dostawę do domu. Możliwości jest wiele!

1.

Zakup nagrody

Użytkownik zakupuje nagrody za zdobyte punkty. Po zakupie punkty zostaną odjęte z jego konta.

2.

Odbiór osobisty nagrody

Użytkownik aplikacji wybiera miejsce odbioru nagrody z listy dostępnych. Będzie nim jeden z Twoich sklepów lub punktów usługowych. Ty jako administrator zmieniasz status nagrody na dostępną do odbioru, a system automatycznie powiadomi użytkownika, że nagroda jest do odbioru.

3.

Dostawa nagrody pod wskazany adres

Użytkownik podaje adres dostawy nagrody a następnie klika “zamów”. Ty jako administrator dostajesz informacje w panelu administracyjnym jaką nagrodę masz wysłać do klienta pod wskazany przez niego adres.

Dlaczego warto...

Systemy i karty lojalnościowe w telefonie

Opracowane przez nas rozwiązanie to multifunkcyjny system lojalnościowy, który stanie się wirtualną wizytówką firmy, nie tyle wpływając na zwiększenie przychodów, ile na budowanie trwałej relacji z klientem. Łącząc innowacyjność, prostotę użytkowania oraz przejrzystość, stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy na co dzień chętnie korzystają z udogodnień, jakie oferuje wirtualny świat. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielką firmę, czy nieustannie rozwijające się przedsiębiorstwo, prezentowany przez nas system lojalnościowy z bogatą bazą klientów sprawi, że zarówno konsumenci, jak i potencjalni partnerzy biznesowi chętniej będą sięgać po oferowane przez Ciebie produkty lub usługi, tym samym stając się najpotężniejszymi marketerami.

System lojalnościowy na miarę XXI wieku

Współcześni konsumenci to w zdecydowanej większości posiadacze smartfonów, a co za tym idzie, aktywni użytkownicy aplikacji mobilnych. Ich potrzeby są uwarunkowane różnymi czynnikami, zaczynając od statusu, po zainteresowania. Jednak jedno jest niezmienne, najchętniej decydują się oni na pobranie aplikacji ze sklepu, jeśli spełnia ich pragnienia i oczekiwania. PeP LoyaltyClub to jeden z chętnie pobieranych systemów lojalnościowych, który wyróżnia się przede wszystkim prostotą i szybkością obsługi. Intuicyjny interfejs umożliwia korzystanie z jego dobrodziejstw bez zbędnych komplikacji. Użytkownik, a Twój klient, bez względu na to, gdzie się znajduje, będąc połączonym z siecią, może zapoznać się z nowościami, przeglądając gazetkę promocyjną, skorzystać z personalizowanych rabatów i nie tylko! Przede wszystkim posiada wszystkie niezbędne karty lojalnościowe w telefonie, czyli dosłownie w zasięgu ręki. Koniec z uciążliwym szukaniem kart w torebce lub gromadzeniem ich w portfelu. Wystarczy smartfon, aby korzystać z karty w wersji mobilnej.

Zdobyte punkty i nagrody w jednym miejscu

Konsumenci niegdyś chętnie decydowali się na zakładanie tzw. karty stałego klienta, co wynikało z licznych korzyści, jakie towarzyszyły temu procesowi. Z czasem wiele osób zaczęło rezygnować z tej możliwości ze względu na brak potrzeby posiadania kolejnej karty lojalnościowej w swoim portfelu, a także ryzyko jej łatwego zgubienia, co tym samym przekładało się na brak przywiązania do marki. Jednak to już przeszłość, która minęła bezpowrotnie, a w miejsce talonów na stemple i tradycyjnych kart pojawiły się innowacyjne systemy lojalnościowe, takie jak opracowany przez nas PeP LoyaltyClub. Z jego pomocą Twoi klienci będą zdecydowanie chętniej decydowali się na skorzystanie z aktualnej oferty, chcąc zdobyć kolejne punkty oraz nagrody. Ponadto czas, jaki przeznaczyli na ich kolekcjonowanie, nie będzie stracony, gdyż wszystko znajdą w jednym miejscu, czyli na wirtualnej karcie lojalnościowej w telefonie. Wystarczy, że podczas każdorazowych zakupów bądź opłacania usługi pokażą sprzedawcy kod EAN znajdujący się zarówno na karcie, jak i kuponie. Właśnie zyskałeś lojalność kolejnego klienta, który wróci, chcąc skorzystać z kolejnych ofert!

Zmotywuj klientów do zaangażowania

Pojęcie grywalizacji to nieodzowny element niemalże każdego, nowoczesnego systemu lojalnościowego. Wynika to przede wszystkim z faktu, że współcześnie konsumenci są coraz bardziej wymagający, a dotychczas stosowane rozwiązania, takie jak zbieranie pieczątek bądź niewielkie rabaty, nie budziły na tyle wystarczającej ciekawości, aby stworzyć dłuższą relację z marką. Z tego też względu przygotowany przez nas system lojalnościowy to nie tylko możliwość posiadania kart lojalnościowych na telefonie z oprogramowaniem android, IOS czy Huawei. To coś znacznie więcej. Z naszą pomocą skutecznie zachęcisz potencjalnych klientów i zmotywujesz stałych do dalszego uczestnictwa, a dokładnie do korzystania z usług Twojej firmy. W jaki sposób? Wbrew pozorom jest to banalnie proste. Konsumenci chętnie zbierają punkty, które następnie mogą wymieniać na odpowiadające im bony i rabaty. Już nie muszą czekać, aż uzbierają stosowną ilość pieczątek i dostaną darmowy napój, kanapkę czy rabat na usługę. Gdy tylko pojawi się możliwość, skorzystają z niej i z pewnością zachęcą do tego również swoich znajomych, poszerzając Twoją dotychczasową bazę klientów.

Doceniaj zaangażowanie i wyróżniaj stałych klientów

Budowanie długotrwałej relacji z klientem to w dobie Internetu nie lada wyzwanie, a nieustanne poszukiwanie nowych ścieżek dotarcia do potencjalnych konsumentów wiąże się z wysokimi kosztami. Z tego też względu system lojalnościowy PeP LoyaltyClub to maksymalne wykorzystanie potencjału aplikacji mobilnej stworzonej z myślą o klientach oraz firmach. Mając dostęp do podstawowych informacji o klientach, możesz dostosować do nich wysyłane za pomocą powiadomień komunikaty, a także wysyłać prezenty z okazji zbliżających się urodzin. Jednak co najważniejsze, z jego pomocą będziesz miał możliwość wyróżnienia lojalnych klientów, oferując im spersonalizowane nagrody w postaci bonów, kuponów, rabatów m.in. na najczęściej kupowane przez nich produkty. Możliwości jest naprawdę wiele. Czy jesteś gotowy je wykorzystać?

Wielofunkcyjna alternatywa dla aplikacji do kart lojalnościowych

Rynek aplikacji mobilnych prężnie się rozwija, a wszystko za sprawą coraz to nowszych rozwiązań gotowych do pobrania na praktycznie każdy smartfon, niezależnie od jego oprogramowania. Jednym z nich były swojego czasu niezwykle powszechne aplikacje na karty lojalnościowe w telefonie. Żeby dodać fizycznie posiadaną kartę, wystarczyło zeskanować za pomocą aparatu znajdujący się na niej kod, a karta po chwili pojawiała się w aplikacji. Dziś to już przeszłość, czego najlepszym dowodem jest opracowany przez nas system lojalnościowy pozwalający nie tylko na skorzystanie z mobilnej karty lojalnościowej w celu zdobycia kolejnych punktów za zakupy bądź skorzystanie z usług. Przede wszystkim Twój klient będzie miał możliwość wykorzystania interesujących go kuponów oraz rabatów, a nawet zapoznania się aktualnie oferowanymi przez Ciebie dobrami lub usługami, czy złożenia zamówienia online z dostawą do domu.

Sprawdź wersję testową

Jak to działa?

Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

729 106 999