Akira Sushi

Po ramenowych poniedziałkach, wtorkach za 60 zł., wegańskich środach i krewetkowych czwartkach przyszła kolej na CAŁY TYDZIEŃ Z APLIKACJĄ LOJALNOŚCIOWĄ.

Business

Akira Sushi

Business

Po ramenowych poniedziałkach, wtorkach za 60 zł., wegańskich środach i krewetkowych czwartkach przyszła kolej na CAŁY TYDZIEŃ Z APLIKACJĄ LOJALNOŚCIOWĄ.

Budowa wiernej społeczności

Aplikacja wykonana dla Akira Sushi to efekt wyjątkowo sprawnej współpracy. Duża społeczność w aplikacji oraz jej częste użytkowanie sprawia, że jest to dość znaczący kanał komunikacji naszego klienta i jego gości. Aplikacja w krótkim czasie zaskarbiła sobie stałe grono stałych użytkowników.

Jak to działa?

Aplikacja Akira Sushi to rozbudowany program lojalnościowy, dzięki któremu użytkownicy aplikacji mają możliwość zbierania punktów w poszczególnych obiektach należących do sieci restauracji zlokalizowanych w takich miastach jak: Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Zabrze. Zebrane punkty w prosty sposób wymienić można na rabaty lub nagrody.

Aplikacja zarządzana jest z poziomu intuicyjnego panelu administracyjnego, dzięki czemu manager restauracji ma stałą kontrolę nad prowadzonym programem lojalnościowym.

Efekt

To przykład realizacji dla klienta, posiadającego kilka restauracji o takich samych potrzebach technologicznych jakie posiada nasz system. Dzięki dużym możliwościom naszej firmy możliwa była jego realizacja w szybkim czasie, a jednocześnie cena realizacji była wyjątkowo konkurencyjna.

Dzięki zaawansowanemu systemowi lojalnościowym Akira Sushi zyskało narzędzie do codziennej pracy, które buduje nową wartość w firmie.

Wykorzystane

moduły aplikacji
Ekran
początkowy
Onboarding
Ekran główny
aplikacji
Karta
klienta
Katalog
nagród
Kupony
rabatowe
Promocje
Gazetki
promocyjne
Katalog
produktów
Zakupy
w aplikacji
Aktualności
Social
media
Oddziały
Sklepy
Powiadomienia
push
Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

Umów prezentację
729 106 999