Zoo Bajka

ZooBajka to sklep z tradycjami ale i z nowatorskim podejściem! Oferuje szeroką gamę produktów, których pupile potrzebują, by być szczęśliwymi i zdrowymi zwierzętami. To prawdziwy raj dla miłośników zwierząt domowych. Wykorzystując nowoczesne technologie kreatywnie budują ofertę sprzedaży i dopasowują asortyment do potrzeb Klientów. Aplikacja lojalnościowa, to kolejne narzędzie w walce o nowego klienta i przywiązanie tych, którzy już wcześniej poznali sklep.

Business

Zoo Bajka

Business

ZooBajka to sklep z tradycjami ale i ze nowatorskim podejściem! Oferuje szeroką gamę produktów, których pupile potrzebują, by być szczęśliwymi i zdrowymi zwierzętami. To prawdziwy raj dla miłośników zwierząt domowych. Wykorzystując nowoczesne technologie kreatywnie budują ofertę sprzedaży i dopasowują asortyment do potrzeb Klientów. Aplikacja lojalnościowa to kolejne narzędzie w walce o nowego klienta i przywiązanie tych, którzy już wcześniej poznali sklep.

Jak to działa?

Każdy klient, który posiada aplikację lojalnościową Zoobajka, otrzymuje punkty za każde zakupy w sklepie. Każda wydana złotówka to jeden punkt. Warto jednak pamiętać, że dzięki panelowi zarządzania te reguły można dowolnie zmieniać. Dzięki dostępnym funkcjom aplikacji klienci mogą zapoznać się z aktualną ofertą, zarówno tą stałą jak i sezonową. Bardzo ważna jest również funkcjonalność powiadomień PUSH, dzięki której dowiedzieć się mogą o wszystkich nowościach w sklepie.

Z aplikacją taniej!

To ciekawe zastosowanie funkcjonalności aplikacji lojalnościowej. Właściciel sklepu za pomocą panelu zarządzania dodał do aplikacji produkty promowane, które są tańsze przy zakupie ale tylko przy okazaniu aplikacji lojalnościowej. Aby dodatkowo uatrakcyjnić przekaz i zachęcić do większej ilości ściągnięć aplikacji, towary na półkach zostały oznaczone w specjalny sposób “z aplikacją taniej” Ta promocja zadziałała i zwiększyła jego zyski!.

Efekt

Oprócz korzyści materialnych, czyli zwiększenia zysków, ważny jest także efekt polegający na zbliżeniu się do każdego klienta. Sklep jest postrzegany jako nowoczesny i nie pozostający w tyle za dużymi sieciami handlowymi, w których takie narzędzia są już codziennością. Dzięki naszemu rozwiązaniu wdrożenie mogło odbyć się w szybki i skuteczny sposób, ważna była również bardzo konkurencyjna cena.

Wykorzystane

moduły aplikacji
Ekran
początkowy
Onboarding
Ekran główny
aplikacji
Karta
klienta
Katalog
nagród
Kupony
rabatowe
Promocje
Gazetki
promocyjne
Katalog
produktów
Aktualności
Social
media
Oddziały
Sklepy
Powiadomienia
push

Wdrożenie programu lojalnościowego z kartą zwiększyło naszą sprzedaż w sklepie. Było bardzo szybkie i konkurencyjne cenowo. Możliwość modyfikacji treści aplikacji dzięki panelowi administracyjnemu daje nam możliwość sprawnego zarządzania całością aplikacji.

Jolanta Olszewska
Właścicielka Aplikacji Zoo Bajka
Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

Umów prezentację
729 106 999