Sieć salonów Denique

Sieć Salonów Denique to miejsca gdzie można dobrać i kreować najmodniejsze fryzury. Salony znajdują się w popularnych galeriach handlowych w Warszawie i we Wrocławiu. Aby zachęcić swoich Klientów do zwiększenia częstotliwości wizyt właściciel salonów Denique - zdecydował się na wdrożenie aplikacji lojalnościowej. Dzięki niej będzie jeszcze bliżej swoich Klientów.

Business

Sieć salonów Denique

Business

Sieć Salonów Denique to miejsca gdzie można dobrać i kreować najmodniejsze fryzury. Salony znajdują się w popularnych galeriach handlowych w Warszawie i we Wrocławiu. Aby zachęcić swoich Klientów do zwiększenia częstotliwości wizyt właściciel salonów Denique - zdecydował się na wdrożenie aplikacji lojalnościowej. Dzięki niej której będzie jeszcze bliżej swoich Klientów.

Jak to działa?

Działanie programu polega na wynagradzaniu klientów za wydane w salonie pieniądze - kolejne zakupione usługi zwiększają ilość punktów na koncie, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody. Całością systemu można zarządzać z poziomu panelu zarządzania, w którym dowolnie można zmieniać zasady programu lojalnościowego, dodawać promocje lub dodawać kupony. Bardzo ważną funkcją są również powiadomienia PUSH, dzięki którym klienci otrzymują bieżące informacje o promocjach w salonach.

Lokalizacja

Dzięki funkcji lokalizacji, klienci sieci z łatwością mogą znaleźć najbliżej znajdujący się salon i sprawdzić godziny pracy, a moduł nawigacji jednym kliknięciem zaprowadzi nas prosto do drzwi salonu.

Efekt

Zatrzymanie klienta już wcześnie pozyskanego i podtrzymanie z nim stałych relacji jest dużo łatwiejsze dzięki narzędziom znajdującym się w aplikacji lojalnościowej. Salony Denique bardzo szybko wdrożyły aplikację przyzwyczajac swoich klientów do używania aplikacji i ciekawych korzyści, które z tego wynikały. Takie funkcje jak odbieranie nagrody w postaci usługi lub fizycznej nagrody w postaci np. szamponu do włosów to naprawde trafione w rynek rozwiazania.

Wykorzystane

moduły aplikacji
Ekran
początkowy
Onboarding
Ekran główny
aplikacji
Karta
klienta
Katalog
nagród
Kupony
rabatowe
Promocje
Gazetki
promocyjne
Katalog
produktów
Aktualności
Social
media
Oddziały
Sklepy
Powiadomienia
push

Zmieniliśmy nasz program lojalnościowy na nowy. Była to świetna decyzja, ponieważ system stworzony przez LoyaltyClub ma dużo więcej funkcjonalności niż konkurencja, a cena abonamentu jest niższa o ponad 50%. Już po kilku miesiącach odczuwamy pozytywne skutki działania aplikacji.

Roksana Trojanowska
Prezes Zarządu, Aplikacja Denique
Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

Umów prezentację
729 106 999