Metody przyznawania punktów lojalnościowych idealnie dobrane dla Twojej firmy

Posiadamy szeroki wachlarz możliwości przyznawania punktów lojalnościowych dla Twoich Klientów. Nasze rozwiązanie dostosujemy do skali Twojego biznesu oraz potrzeb biznesowych Twojej branży.

Metody przyznawania punktów lojalnościowych idealnie dobrane dla Twojej firmy

Posiadamy szeroki wachlarz możliwości przyznawania punktów lojalnościowych dla Twoich Klientów. Nasze rozwiązanie dostosujemy do skali Twojego biznesu oraz potrzeb biznesowych Twojej branży.

Aplikacja dla obsługi
Terminal płatniczy od PeP
Integracja POS

Obsługa aplikacji

Otrzymujesz od nas oprogramowanie do zainstalowania na dowolnych smartfonach z systemem Android. Dzięki temu za pomocą zwykłego telefonu Twoi pracownicy będą mogli przyznawać punkty Klientom. Rozwiązanie to omija skomplikowaną i kosztowną w wykonaniu integrację z systemami POS.

1.

Zalogowanie się
za pomocą kodu PIN

Jako administrator zakładasz konta swoim pracownikom i nadajesz kod PIN dzięki, któremu mogą się zalogować.

2.

Zeskanowanie karty klienta
za pomocą czytnika kodów

W aplikację wbudowany jest moduł czytający kod EAN. Wystarczy, że pracownik zeskanuje kod kreskowy znajdujący się w aplikacji klienta.

3.

Przyznanie punktów

Obsługa samodzielnie wpisuje w aplikacji mobilnej dla obsługi odpowiednią kwotę, którą Klient wydał, a system na podstawie wcześniej zdefiniowanego przelicznika przelicza pieniądze na punkty, które natychmiast są widoczne w aplikacji lojalnościowej Klienta.

Alternatywna wersja aplikacji dla obsługi w przeglądarce

Jeśli nie chcesz instalować oprogramowania na smartfonach, jesteś miłośnikiem smartfonów spod znaku jabłka, czy też posiadasz komputer wraz ze skanerem kodów kreskowych na stanowisku sprzedażowym lub POS wystarczy że uruchomisz na nim naszą aplikację internetową dla obsługi w przeglądarce internetowej.

Jak to zrobić? Korzystając z dowolnej przeglądarki internetowej uruchamiasz wskazany przez nas serwis do przyznawania punktów Twoim Klientom!

Zalety tego rozwiązania

szybkie uruchomienie systemu
bardzo łatwe rozwiązanie dla Twoich pracowników
niskie koszty uruchomienia usługi
duża elastyczność w skalowaniu rozwiązania

Co jest potrzebne do uruchomienia?

Wystarczy budżetowy model smartfona z dowolnym systemem operacyjnym (Android, IOS), komputer sprzedażowy lub POS z przeglądarką internetową oraz skaner kodów kreskowych. Niezbędny jest także internet, który pozwala na komunikację z systemem.

Jakich informacji potrzebujemy do wyceny?

Wystarczy, że podasz nam ile posiadasz sklepów lub punktów usługowych. Na tej podstawie wyliczymy koszt miesięcznego abonamentu za Twoją aplikację. W dowolnym momencie możesz zwiększyć ilość stanowisk.

Proponowane przez nas rozwiązanie umożliwia bardzo szybkie wdrożenie programu lojalnościowego w Twojej firmie. Natychmiast będziesz mógł monetyzować swój biznes, a my Ci w tym pomożemy!

Terminal Płatniczy PAX
z systemem Android

Rewolucyjna oferta na polskim rynku. Programy Lojalnościowe od PeP LoyaltyClub dostępne na terminalach Polskich ePłatności. Skorzystaj z najlepszego rozwiązania w branży aplikacji lojalnościowych. Przyznawaj punkty za pomocą terminali płatniczych od PeP.

1.

Uruchomienie aplikacji w terminalu

Uruchom aplikację "program lojalnościowy" widoczną na ekranie głównym terminala.

2.

Zeskanowanie karty klienta za pomocą czytnika kodów

W aplikacji dostępnej w terminalu płatniczym PAX wbudowany jest moduł czytający kod EAN. Wystarczy, że pracownik obsługi zeskanuje kod kreskowy znajdujący się w aplikacji klienta.

3.

Przyznanie punktów

Wprowadź wydaną przez klienta kwotę transakcji aby system naliczył odpowiednią liczbę punktów, według wcześniej zdefiniowanego przelicznika.

Idealny Duet

Płatności kartami płatniczymi rosną w siłę, a Polska jest jednym z liderów tej popularnej i wygodnej metody płatności. Dziś prawie każdy biznes handlowy lub usługowy posiada terminal płatniczy. Polskie ePłatnosci to lider rynku. Posiadają największą ilość terminali oraz usług terminalowych w Polsce.

Dzięki połączeniu sił i technologii Loyaltyclub oraz Polskie ePłatnosci stworzyliśmy rozwiązanie jakiego nie ma na rynku. Nie musisz się już martwić o skomplikowane i kosztowne integracje albo o dodatkowe urządzenia w punkcie obsługi klienta.

Od teraz możesz prowadzic swoja aplikacje lojalnościowe dzięki terminalowi płatniczemy. Proste!

Zalety tego rozwiązania

szybkie uruchomienie systemu
bardzo łatwe rozwiązanie dla Twoich pracowników
brak konieczności posiadania dodatkowych urządzeń do naliczania punktów
niskie koszty uruchomienia usługi
atrakcyjna oferta na terminal PAX dla tych którzy go jeszcze nie posiadają
duża elastyczność w skalowaniu rozwiązania

Co jest potrzebne do uruchomienia?

Wystarczy że posiadasz terminal płatniczy PAX od Polskich ePłatności. Jeżeli go nie masz lub używasz terminala od innego operatora to zgłoś nam to. Otrzymasz atrakcyjną ofertę na terminal tak abyś mógł szybko cieszyć się swoim programem lojalnościowym.

Jakich informacji potrzebujemy do wyceny?

Wystarczy, że podasz nam ile posiadasz sklepów lub punktów usługowych. Na tej podstawie wyliczymy koszt miesięcznego abonamentu za Twoją aplikację. W dowolnym momencie możesz zwiększyć ilość stanowisk.

Dzięki połączeniu sił LoyaltyClub oraz Polskie ePłatności powstała nowa wartość na rynku aplikacji lojalnościowych jakiej jeszcze nie było.

Integracje POS

Jesteśmy zintegrowani z największą ilością systemów kasowych w Polsce. Powiedz nam jakiego systemu używasz - może jesteśmy z nim zintegrowani! Wtedy Twój Program lojalnościowy będzie opierał się na zupełnie innych mechanizmach.

1.

Karta lojalnościowa w aplikacji mobilnej

Po zalogowaniu do aplikacji użytkownik ma dostęp do indywidualnej karty lojalnościowej wygenerowanej automatycznie podczas rejestracji. Aby otrzymać punkty klient pokazuje kod karty obsłudze sklepu.

2.

Obsługa skanuje kartę Klienta

Obsługa skanuje za pomocą czytnika laserowego kod EAN znajdujący się w aplikacji Klienta. Dzięki integracji każda złotówka przeliczana jest automatycznie na punkty. Wszystko dzieje się automatycznie.

3.

Automatyczna wymiana informacji miedzy POS a aplikacją lojalnościową

Wymiana informacji pomiędzy punktem sprzedaży POS, a aplikacją lojalnościową odbywa się dzięki dokonanej integracji. Komunikacja z systemami sprzedażowymi odbywa się za pomocą bezpiecznego protokołu. Nie musisz ponosić kosztu integracji. Ona już jest dostępna w naszym systemie lojalnościowym oraz w systemach sprzedażowych naszych Partnerów.

Jesteśmy zintegrowani z największą ilością systemów kasowych w Polsce

Gotowe integracje z systemami POS które posiadamy pozwalają na maksymalne skrócenie czasu wdrożenia aplikacji. Nie ponosisz wówczas jednorazowego kosztu wykonania integracji. Jeśli jednak Twoja firma używa systemu sprzedażowego z którym nie jesteśmy zintegrowani - możemy ją dla Ciebie wykonać.

Wyceniamy wówczas jednorazowy koszt wdrożenia takiej integracji a Ty zyskujesz możliwość wdrożenia aplikacji lojalnościowej!

Zalety tego rozwiązania

automatyzacja procesu przyznawania punktów
duża elastyczność w skalowaniu rozwiązania
rozwiązanie dla Klientów posiadających sieci sprzedaży oraz dużą ilość transakcji dziennych
możliwość tworzenia zaawansowanych reguł nadawania punktów
bardzo łatwe i szybkie w obsłudze rozwiązanie dla Twoich pracowników
możliwość tworzenia zaawansowanych reguł rabatowania koszyka zakupów

Co jest potrzebne do uruchomienia?

Wystarczy stanowisko kasowe wraz z oprogramowaniem sprzedażowym jednego z dostawców z którym posiadamy gotową integrację. Jeżeli nie mamy takiej integracji możemy sprawdzić możliwość wykonania integracji.

Jakich informacji potrzebujemy do wyceny?

Wystarczy, że podasz nam ile posiadasz stanowisk kasowych w swoich sklepach lub punktach usługowych. Na tej podstawie wyliczymy koszt miesięcznego abonamentu za Twoją aplikację. W dowolnym momencie możesz zwiększyć ilość stanowisk. Jeżeli posiadasz inny system sprzedażowy niż te z którymi posiadamy gotową integrację możemy wykonać analizę możliwości wykonania integracji oraz podamy Ci całkowity koszt wdrożenia.

Program lojalnościowy na miarę największych sieci handlowych? Możemy go dla Ciebie przygotować opierając go i integrację, gwarantując jednocześnie, że zapłacisz mniej niż u naszej konkurencji!

Dlaczego warto...

Program lojalnościowy zwiększy zyski w Twojej firmie

Większość dużych sieci sklepów bądź innych firm świadczących usługi korzysta z programu lojalnościowego. Ponad 60% konsumentów powyżej 18. roku życia deklaruje uczestnictwo w przynajmniej jednym programie lojalnościowym. Dane te świadczą o rosnącej roli aplikacji lojalnościowych, które niosą obopólne korzyści zarówno dla firmy, jak i klienta. Większość konsumentów, bo aż 66%, zmienia swoje decyzje zakupowe, aby lepiej wykorzystać korzyści lojalnościowe, a jedynie 8% użytkowników twierdzi, że nagrody przewidziane przez program nie mają żadnego znaczenia przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Wnioski nasuwają się same – programy lojalnościowe to korzystna decyzja dla każdego przedsiębiorstwa! Zwiększ zyski w swojej firmie i zbuduj szerokie grono stałych klientów dzięki programom lojalnościowym.

Aplikacja do zbierania punktów – czy warto?

Z pewnością tak! Przedstawione wyżej dane potwierdzają, że coraz więcej konsumentów korzysta z aplikacji do zbierania punktów, a możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród zwiększy zyski w Twojej firmie. Oprócz korzyści finansowych płynących z oprogramowania lojalnościowego zyskasz także stałych klientów, z którymi nawiążesz relację na dłużej. Atrakcyjne nagrody w postaci produktów, usług lub zniżek sprawią, że Twoi klienci będą chętnie korzystać z aplikacji do zbierania punktów, a co za tym idzie – będą regularnie wracać do Twojego sklepu, salonu bądź zakładu. Aby jednak tak się stało, konieczne będzie stworzenie aplikacji prostej, czytelnej w obsłudze. W PeP LoyaltyClub oferujemy rozwiązania, które wyróżniają się prostotą i przejrzystością, dzięki czemu będą w pełni efektywne. Rozwój nowoczesnych technologii pozwala na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań wspierających biznes. Plastikowe karty lojalnościowe już od dawna tracą na popularności, ustępując miejsca swoim elektronicznym wersjom. Zapewniamy, że aplikacja lojalnościowa spotka się z dużym zainteresowaniem Twoich klientów ze względu na korzyści, jakie oferuje.

Nabijaj punkty w prosty sposób

Nikt z nas nie lubi skomplikowanych rozwiązań, które wymagają od nas dużego wysiłku. Tworząc naszą aplikację lojalnościową, dołożyliśmy wszelkich starań, aby samo nabijanie punktów oraz ich kolekcjonowanie było łatwe dla obu stron. Pierwszym krokiem do wprowadzenia programu lojalnościowego dla klientów jest założenie kont swoim pracownikom jako administrator. Dzięki temu będą mogli w prosty sposób odczytać kod kreskowy z karty lojalnościowej klienta za pomocą telefonu. Po wpisaniu przez pracownika przyznanych punktów zsumują się one automatycznie w aplikacji. Klient w aplikacji lojalnościowej ma możliwość sprawdzania stanu punktów oraz nagród, jakie mu za nie przysługują. Czy nie jest to banalnie proste?

Dodaj wybrane przez siebie nagrody

Celem zbierania punktów w aplikacji lojalnościowej jest oczywiście wymiana ich na atrakcyjne nagrody. Dzięki licznym modułom w naszej aplikacji możesz wybrać dowolne nagrody, które przyciągną klientów do Twojego sklepu, zakładu bądź salonu. Nagrodę za określoną liczbę punktów może stanowić gratisowy produkt, kupon lub zniżka na usługę. Pamiętaj, aby Twój program lojalnościowy dla klientów przewidywał nagrody dopasowane do grupy docelowej – dzięki temu spotka się on z dużym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Warto podkreślić, że nieatrakcyjne nagrody za miliony punktów nie zwiększą zaangażowania klientów, a wręcz przeciwnie – mogą go odstraszyć. Zadbaj zatem o to, aby nagrody w aplikacji lojalnościowej były realne do uzyskania. Dzięki temu zyskasz szerokie grono stałych klientów, którzy chętnie zaangażują się w zbieranie punktów.

Jakie korzyści przyniesie Ci aplikacja lojalnościowa?

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważne jest nawiązywanie trwałych relacji z klientami. Istotna jest nie tylko jakość produktów lub świadczonych usług, ale także profesjonalna obsługa. Chcąc zatrzymać klientów na dłużej, warto wprowadzić oprogramowanie lojalnościowe, które przełoży się na większe zainteresowanie Twoim asortymentem lub usługami. Mogłoby się wydawać, że aplikacja do zbierania punktów przynosi korzyści jedynie klientom. Nic bardziej mylnego! Jak już wspominaliśmy, aż 66% konsumentów deklaruje, że korzyści, jakie daje aplikacja lojalnościowa, wpływają na ich decyzje zakupowe. Oczywiste zatem jest, że tacy konsumenci zwiększą zyski Twojej działalności. W PeP LoyaltyClub dajemy możliwość personalizacji całej aplikacji, dzięki czemu dopasujesz ją do branży i charakteru prowadzonej przez siebie działalności. Wprowadź aplikację do zbierania punktów i ciesz się korzyściami, jakie zapewnia.

Oprogramowanie lojalnościowe – czego będziesz potrzebować?

Niektórzy przedsiębiorcy nie są zainteresowani wprowadzeniem programu lojalnościowego dla klientów ze względu na przekonanie, że potrzebny będzie specjalny czytnik do kodów kreskowych, a także plastikowe karty, których konsumenci zazwyczaj nie noszą przy sobie. A co jeśli powiemy Ci, że nasze oprogramowanie lojalnościowe wymaga jedynie telefonu z aplikacją? Klient swoją kartę lojalnościową będzie miał w wersji elektronicznej na telefonie, a co za tym idzie – zawsze przy sobie. Twoi pracownicy kod kreskowy z karty również będą mogli skanować przy pomocy telefonu, dzięki czemu cały proces przebiegnie szybko i przyjemnie.

Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

729 106 999