Firma

Opracowane przez nas rozwiązanie umożliwia indywidualne budowanie aplikacji oraz dowolne wprowadzanie zmian. Nasz projekt można porównać do wprowadzenia na rynek popularnych CMS-ów do zarządzania stronami internetowymi, dzięki którym ich tworzenie i zarządzanie stało się proste i intuicyjne.

Firma

Opracowane przez nas rozwiązanie umożliwia indywidualne budowanie aplikacji oraz dowolne wprowadzanie zmian. Nasz projekt można porównać do wprowadzenia na rynek popularnych CMS-ów do zarządzania stronami internetowymi, dzięki którym ich tworzenie i zarządzanie stało się proste i intuicyjne.

PeP LoyaltyClub to gwarancja
najniższej ceny

Oferujemy mobilną aplikację lojalnościową. Nasz system każdego dnia będzie zwiększał Twoje przychody ze stałych klientów. Nowoczesne narzędzia dostępne w naszym systemie ułatwią Ci to. Zarabiaj więcej!

Teraz ta sama rewolucja ma miejsce na rynku aplikacji mobilnych i aplikacje staną się jeszcze bardziej powszechne. Jednocześnie wprowadzony przez nas mechanizm nazwać można kompromisem ekonomicznym, ponieważ nie jest tak drogi jak budowanie aplikacji od samego początku, a dodatkowo koszty rozkładają się na kilka lat, zapewniając jednocześnie klientowi dostęp do najnowszej wersji aplikacji.

W naszych smartfonach możemy zmieścić nie jedną, nie dwie, a znacznie więcej wirtualnych kart do naszych ulubionych sklepów, kawiarni czy fryzjera. W każdej chwili możemy sprawdzić stan punktów czy też zobaczyć aktualne promocje za pomocą tylko kilku kliknięć. Rozwiązanie to opłaca się obu stronom. Sprzedającemu, ponieważ klient częściej do niego przychodzi. Kupującemu, ponieważ zostaje nagradzany za częste zakupy.

Działamy w modelu SaaS gdzie zapewniamy dostęp do standardowych ale ciągle poszerzanych usług sprzedawanych w formie niewielkiego abonamentu jak i w modelu ENTERPRISE gdzie dostosowujemy możliwości naszego systemu pod indywidualne wymagania naszych klientów.

Nasz projekt pod marką PeP LoyaltyClub to nic innego jak mobilna aplikacja lojalnościowa do zbierania punktów
LoyaltyClub + Polskie ePłatności

Synergia Loyalty Club oraz Polskich ePłatności, wiodącego polskiego operatora płatności bezgotówkowych z bazą ponad 240 000 terminali płatniczych, oferujący pełną gamę rozwiązań płatniczych oraz wielu dodatkowych usług, to rewolucja na rynku aplikacji lojalnościowych.

Ten IDEALNY DUET proponuje najlepsze rozwiązania, a działający od 2010 roku, PeP jest najszybciej rozwijającą się firmą z branży technologii płatniczych wśród najlepiej rozwijających się gospodarek płatności cyfrowych w Europie.

Według rankingu sporządzonego przez portal Cashless.pl PeP był w 2021 i 2022 roku największym w Polsce przedsiębiorstwem z branży płatności bezgotówkowych pod względem przychodów, pomimo iż jeszcze w 2016 roku firma posiadała zaledwie 24 tys. terminali.

Dlaczego warto...

Karta lojalnościowa, którą zawsze masz przy sobie

Niektórzy przedsiębiorcy uważają, że programy lojalnościowe nie mają większego sensu, ponieważ klienci i tak nie noszą kart lojalnościowych przy sobie. A co, jeśli powiemy Ci, że mamy rozwiązanie tego problemu? Jest nim mobilna platforma lojalnościowa z elektroniczną kartą, którą zawsze możesz mieć przy sobie – na swoim telefonie. Oferujemy gotowe programy lojalnościowe dla firm, które możesz dostosować do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Aplikacja na telefon umożliwia nabijanie punktów, umieszczanie aktualności i ofert specjalnych dla użytkowników, a także zniżek oraz informacji o lokalizacji sklepu bądź zakładu. Dzięki temu Twoi klienci będą mieli dostęp do wszystkich potrzebnych danych w jednym miejscu. Takie rozwiązanie z pewnością docenią stali konsumenci, którzy będą mieli atrakcyjne zniżki i bony rabatowe w zasięgu ręki.

Platforma lojalnościowa – korzyści dla obu stron

Początkowo to Ty, jako przedsiębiorca, inwestujesz w subskrypcję platformy lojalnościowej dla swoich klientów, którzy czerpią korzyści ze zniżek, promocji i gratisowych produktów. W rzeczywistości to jednak Twoja firma zyskuje więcej dzięki programowi lojalnościowemu B2B. Jak to możliwe? Badania dowodzą, że aż 66% konsumentów zmienia swoje decyzje zakupowe, aby lepiej wykorzystać korzyści lojalnościowe. W efekcie tego zyski Twojej firmy zwiększają się, a Ty możesz promować produkty lub usługi, na których najbardziej Ci zależy. Wraz ze zwiększającą się liczbą użytkowników platformy lojalnościowej, Twoje dochody ze sprzedaży wzrosną. Warto także wspomnieć, że dzięki korzyściom, jakie oferujesz klientom, będą darzyć oni Twoją firmę większą sympatią, stając się stałymi konsumentami. A przecież o to chodzi w prowadzeniu własnej firmy, prawda?

Nawiąż relacje z klientem na dłużej

Nikt z nas nie korzysta z aplikacji lojalnościowych w sklepach czy zakładach, których nie planujemy odwiedzać zbyt często. Platforma lojalnościowa dla firm to zatem doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców pragnących stworzyć szerokie grono stałych klientów, którzy będą chętnie wracać na zakupy lub by skorzystać z oferowanych przez Ciebie usług. Jak już wiemy, korzyści płynące z programów lojalnościowych mają duży wpływ na decyzje konsumentów, dlatego możemy zagwarantować, że atrakcyjna promocja lub gratisowy produkt przy danym zakupie z pewnością przyciągną klientów. Zachęcające nagrody w zamian za uzbierane punkty sprawią, że konsument odwiedzi Twoją firmę przynajmniej kilka razy. Takie rozwiązanie niesie długotrwałe korzyści dla obu stron, dlatego nie zwlekaj i stwórz swoją platformę lojalnościową!

Platforma lojalnościowa a nowi klienci

Dobrze przemyślana platforma lojalnościowa może przyciągnąć także nowych odbiorców – w jaki sposób? Zarówno kobiety, jak i mężczyźni polecają sobie sprawdzone miejsca. Mogą to być salony fryzjerskie, supermarkety lub sklepy z narzędziami. Jeżeli będziesz oferować swoim konsumentom atrakcyjne zniżki lub nagrody, nowi użytkownicy sami dołączą do programu lojalnościowego. A to wszystko dzięki poleceniom Twoich stałych klientów, o których dbasz od dłuższego czasu. Każdy doświadczony przedsiębiorca wie, jak ważne jest takie działanie i może poświadczyć o jego efektywności. Jak widać, platforma lojalnościowa B2B to korzystne rozwiązanie, które niesie nie tylko korzyści finansowe, ale także pomoże Ci zbudować pozytywny wizerunek firmy. Korzyści te są długofalowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą aplikacji lojalnościowych i wyboru rozwiązania spełniającego Twoje oczekiwania.

Aplikacja lojalnościowa na miarę Twoich potrzeb!

Wiemy, że każdy rodzaj przedsiębiorstwa ma inne potrzeby, dlatego niemożliwe jest, aby jedna aplikacja spełniała oczekiwania wszystkich firm z różnych branży. Zakładka z promocjami na produkty doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju sklepach, z kolei zniżki na usługi sprawdzą się m.in. w salonach kosmetycznych bądź firmach sprzątających. Mając to na uwadze, stworzyliśmy platformę lojalnościową, która daje możliwość pełnej personalizacji. Możesz wybrać poszczególne moduły, które najbardziej Ci odpowiadają. W każdej chwili możesz je dowolnie modyfikować, dodawać nagrody i rabaty. To Ty tworzysz ekran początkowy i decydujesz, co ma się na nim znaleźć. Nasza platforma lojalnościowa daje Ci także możliwość wyboru kolorów spójnych z Twoją marką. Dzięki temu masz pewność, że aplikacja będzie doskonale spełniać swoją funkcję.

Platforma dla każdej branży

Aplikacja lojalnościowa została stworzona nie tylko dla sklepów – jej praktyczne funkcje mogą być wykorzystane niemalże w każdej branży. Zapewnia ona nie tylko możliwość zbierania punktów i wymiany ich na nagrody, ale także udostępnianie powiadomień użytkownikom, funkcję click&collect, kupony rabatowe, katalog produktów i wiele innych. Jeśli zajmujesz się sprzedażą, możesz stworzyć własną gazetkę produktów lub sklep w aplikacji. Z kolei właściciele restauracji z pewnością zwrócą uwagę na możliwość składania zamówień przy stoliku przez smartfon. Jak widać, nasz program lojalnościowy B2B ma wiele zalet, dzięki którym Twoja firma zyska w oczach klientów. Przypominamy, że za aplikację lojalnościową płacisz w miesięcznych ratach, a więc zawsze masz dostęp do jej najnowszych wersji. Zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się własną aplikacją lojalnościową!

Dowiedz się więcej

o nas
Nasze produkty
Projekty
Inwestorzy
Blog

Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

Umów prezentację
729 106 999

Umów prezentację

Umów prezentację aplikacji lojalnościowej. Skontaktujemy się jak najszybciej aby ustalić dogodny dla Ciebie termin prezentacji.
Podaj imię i nazwisko
Podaj firmowy adres email
Podaj numer telefonu

Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności. Administratorem podanych danych osobowych będzie firma: QRTAG sp. z o.o.ul., ul. Potworowskiego 3/1, 60-212 Poznań, NIP: 7831735647 REGON: 363401597.

Potrzebujemy Twojej zgody
Wiadomość email została wysłana. Dziękujemy.
Wystapił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbować ponownie lub później.