Firma

Opracowane przez nas rozwiązanie umożliwia indywidualne budowanie aplikacji oraz dowolne wprowadzanie zmian. Nasz projekt można porównać do wprowadzenia na rynek popularnych CMS-ów do zarządzania stronami internetowymi, dzięki którym ich tworzenie i zarządzanie stało się proste i intuicyjne.

Firma

Opracowane przez nas rozwiązanie umożliwia indywidualne budowanie aplikacji oraz dowolne wprowadzanie zmian. Nasz projekt można porównać do wprowadzenia na rynek popularnych CMS-ów do zarządzania stronami internetowymi, dzięki którym ich tworzenie i zarządzanie stało się proste i intuicyjne.

PeP LoyaltyClub to gwarancja
najniższej ceny

Oferujemy mobilną aplikację lojalnościową. Nasz system każdego dnia będzie zwiększał Twoje przychody ze stałych klientów. Nowoczesne narzędzia dostępne w naszym systemie ułatwią Ci to. Zarabiaj więcej!

Teraz ta sama rewolucja ma miejsce na rynku aplikacji mobilnych i aplikacje staną się jeszcze bardziej powszechne. Jednocześnie wprowadzony przez nas mechanizm nazwać można kompromisem ekonomicznym, ponieważ nie jest tak drogi jak budowanie aplikacji od samego początku, a dodatkowo koszty rozkładają się na kilka lat, zapewniając jednocześnie klientowi dostęp do najnowszej wersji aplikacji.

W naszych smartfonach możemy zmieścić nie jedną, nie dwie, a znacznie więcej wirtualnych kart do naszych ulubionych sklepów, kawiarni czy fryzjera. W każdej chwili możemy sprawdzić stan punktów czy też zobaczyć aktualne promocje za pomocą tylko kilku kliknięć. Rozwiązanie to opłaca się obu stronom. Sprzedającemu, ponieważ klient częściej do niego przychodzi. Kupującemu, ponieważ zostaje nagradzany za częste zakupy.

Działamy w modelu SaaS gdzie zapewniamy dostęp do standardowych ale ciągle poszerzanych usług sprzedawanych w formie niewielkiego abonamentu jak i w modelu ENTERPRISE gdzie dostosowujemy możliwości naszego systemu pod indywidualne wymagania naszych klientów.

Nasz projekt pod marką PeP LoyaltyClub to nic innego jak mobilna aplikacja lojalnościowa do zbierania punktów
LoyaltyClub + Polskie ePłatności

Synergia Loyalty Club oraz Polskich ePłatności, wiodącego polskiego operatora płatności bezgotówkowych z bazą ponad 240 000 terminali płatniczych, oferujący pełną gamę rozwiązań płatniczych oraz wielu dodatkowych usług, to rewolucja na rynku aplikacji lojalnościowych.

Ten IDEALNY DUET proponuje najlepsze rozwiązania, a działający od 2010 roku, PeP jest najszybciej rozwijającą się firmą z branży technologii płatniczych wśród najlepiej rozwijających się gospodarek płatności cyfrowych w Europie.

Według rankingu sporządzonego przez portal Cashless.pl PeP był w 2021 i 2022 roku największym w Polsce przedsiębiorstwem z branży płatności bezgotówkowych pod względem przychodów, pomimo iż jeszcze w 2016 roku firma posiadała zaledwie 24 tys. terminali.

Dowiedz się więcej

o nas
Nasze produkty
Projekty
Inwestorzy
Blog
Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

Umów prezentację
729 106 999

Umów prezentację aplikacji lojalnościowej

Skontaktujemy się jak najszybciej aby ustalić dogodny dla Ciebie termin prezentacji.