Bike Cafe

Z pasji do rowerów i kawy powstało Bike Café, czyli pierwsza w Polsce sieć rowerowych kawiarni która liczy już 120 lokalizacji w Polsce i na świecie. Firma stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązania techniczne jak i estetyczne tak, aby Ich “kawowy rower” zachwycał swoją funkcjonalnością oraz cieszył oko przechodniów oryginalnym designem. Sprawili, że mobilna kawiarnia stała się prawdziwą ozdobą polskich miast! Aplikacja lojalnościowa to kolejny krok do zwiększenia zysków!

Enterprise

Bike Cafe

Enterprise

Z pasji do rowerów i kawy powstało Bike Café, czyli pierwsza w Polsce sieć rowerowych kawiarni która liczy już 85 lokalizacji w Polsce i na świecie. Firma stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązania techniczne jak i estetyczne tak, aby Ich “kawowy rower” zachwycał swoją funkcjonalnością oraz cieszył oko przechodniów oryginalnym designem. Sprawili, że mobilna kawiarnia stała się prawdziwą ozdobą polskich miast! Aplikacja lojalnościowa to kolejny krok do zwiększenia zysków!

Jak to działa?

Barista po uruchomieniu sprzedaży w wybranym miejscu zgłasza za pośrednictwem terminala gotowość do sprzedaży. Lokalizacja roweru jest oznaczana za pomocą położenia GPS terminala, a następnie jest wyświetlana na mapie w aplikacji lojalnościowej. Klient może więc szybko wybrać najbliższy punkt i udać się po kubek pysznej kawy. Za każdy zakup w aplikacji zdobywa się punkty którymi później płaci się za nagrody.To idealna forma nagradzania za lojalność. Częste zakupy z gratyfikacją zawsze kończą się większą sprzedażą.

Płacenie punktami za towary

To wyjątkowo ciekawa i przydatna funkcjonalność w programie lojalnościowym. Użytkownik nie tylko może zapłacić punktami za wybrane nagrody w katalogu nagród, ale także może zamówić produkt ze sklepu znajdującego się w aplikacji i zapłacić punktami. Bike Café jako operator programu oprócz ceny produktu informuje także swoich klientów o jej wartość w punktach. Klienci mają więc wybór - mogą płacić za towar złotówkami lub zdobytymi punktami.

Efekt

W Europie działa już 85 kawiarni Bike Café a w każdej z nich smakosze kawy będą mogli zamieniać każdy wypity kubek kawy na realną korzyść. Rowery Bike Cafe spotkacie nie tylko w polskich miastach, ale także w Finlandii, Danii, Szwajcarii, Szwecji i na Węgrzech. Dzięki takiemu zasięgowi uruchomiliśmy angielską wersję aplikacji i będzie ona dostępna w innych krajach. Warto dodać, że oferta LoyaltyClub na stworzenie aplikacji lojalnościowej dla Bike Café została wybrana spośród wielu konkurencyjnych firm. Wygraliśmy nie tylko ceną ale także poziomem jakości rozwiązań, możliwością dostosowania ich do potrzeb klienta. Najważniejszym jednak argumentem przemawiającym za zakupem naszego rozwiązania był termin wdrożenia aplikacji. Pełne uruchomienie aplikacji wraz z dedykowanymi modułami trwało tylko półtora miesiąca.

Wykorzystane

moduły aplikacji
Ekran
początkowy
Onboarding
Ekran główny
aplikacji
Karta
klienta
Katalog
nagród
Kupony
rabatowe
Promocje
Katalog
produktów
Zakupy
w aplikacji
Aktualności
Social
media
Oddziały
Sklepy
Powiadomienia
push

Dedykowane

moduły aplikacji

Lokalizacja rowerów na mapie w czasie rzeczywistym

Płacenie punktami za zakupy w sklepie

Integracja z płatnościami internetowymi

Rozbudowane raporty naliczonych punktów i odebranych nagród

Angielska wersja językowa

Moduł marketing automation VIP
(zmiana statusu użytkownika naliczana według ustalonego z Klientem algorytmu)

Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Przygotowanie programu lojalnościowego dla BikeCafe było procesem pełnym zrozumienia naszych potrzeb. Zaproponowane nam narzędzia w pełni spełniły nasze oczekiwania, a opieka po wdrożeniu aplikacji pozwala rekomendować LoyaltyClub jako sprawdzonego twórcę nowoczesnych rozwiązań mobilnych.

Michał Łojewski
CEO, Co-founder Bike Cafe
Zamów już dziś

Zadzwoń i zamów własną aplikację lojalnościową już dziś!

Umów prezentację
729 106 999