+48 609 633 907

Aplikacja mobilna do zbierania punktów

Produkt ten dedykujemy małym, średnim i dużym firmom, które chcą zwiększyć obroty. Aplikacja nadaje się do zastosowania w firmach, które oferują niejednorodną sprzedaż swoich produktów i usług.

Świetnie sprawdza się też w handlu, gdzie rozpiętość wysokości rachunków może być duża i jednocześnie wprowadzane są liczne akcje promocyjne na wybrany asortyment.

System dedykowany jest dla sieci sprzedaży, gdzie Klienci przyzwyczajeni do marki będą dokonywać zakupu produktów lub usług.

Opinie Klientów

Chwalą nas, chwalą :)

Niniejszym pragniemy podziękować firmie QRtag Sp. z o.o. za owocną współpracę i terminowe wykonanie projektu aplikacji mobilnej Deli Park z systemem zarządzania treścią. Funkcjonalność systemu CMS pozwala nam na właściwe administrowanie i aktualizowanie aplikacji.

Aplikacja Deli Park

Hotel-Restauracja Delicjusz

Dzięki zaangażowaniu i cierpliwości pracowników QRtag, mogliśmy dokładnie poznać działanie mechanizmów sterowania aplikacją, opartą na intuicyjnym panelu CMS. W tej chwili możemy samodzielnie i bez najmniejszych problemów wprowadzać bieżące zmiany treści oraz aktualizacje.

Aplikacja La Beaute Clinique Poznań

La Beaute Clinique

Z powierzonych zadań, firma QRtag Sp. z o.o. wywiązała się wzorowo, stworzona aplikacja spełnia nasze oczekiwania, jest funkcjonalna, estetyczna oraz rozwojowa. Wszelkie prace zawarte w umowie, zostały wykonane w sposób solidny i terminowy, a pracownicy wykazali się należytą starannością oraz elastycznością, pozwalającą na uzyskanie produktu w pełni dopasowanego do naszych potrzeb.

Aplikacja BBZ Polska

BBZ Polska

Firma QRtag jest profesjonalnym partnerem o wysokich standardach pracy, zarówno na etapie kreacji, jak i realizacji powierzonych zadań, a przy okazji otwartym na sugestie oraz specjalne potrzeby - w przypadku naszej aplikacji mobilnej cały koncept był szyty dla nas na miarę.

Aplikacja City Park Poznań

City Park Poznań

Wyrażamy nasze zadowolenie ze współpracy z firmą QRtag. Praca była realizowana w kilku etapach, realizowanych zgodnie ze wspólnie opracowanym harmonogramem. Aplikacja “Gdzie zjeść w Poznaniu?” zdobyła drugą nagrodę w konkursie Tourism Trends Awards 2019 w kategorii “Nowe Technologie w turystyce”. Jesteśmy przekonani, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasza współpraca z firmą QRtag Sp. z o.o.

Aplikacja “Gdzie zjeść w Poznaniu”

Loyalty Club - aplikacje lojalnościowe

QRTAG sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 35
60-222 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 60.700zł wpłacony w całości


T. +48 609 633 907

E: maciej@loyaltyclub.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2020 QRTAG / All Rights Reserved