+48 609 633 907

Nasze realizacje

Zobacz najciekawsze aplikacje mobilne

Opinie Klientów

Chwalą nas, chwalą :)

Niniejszym pragniemy podziękować firmie QRtag Sp. z o.o. za owocną współpracę i terminowe wykonanie projektu aplikacji mobilnej Deli Park z systemem zarządzania treścią. Funkcjonalność systemu CMS pozwala nam na właściwe administrowanie i aktualizowanie aplikacji.

Aplikacja Deli Park

Hotel-Restauracja Delicjusz

Dzięki zaangażowaniu i cierpliwości pracowników QRtag, mogliśmy dokładnie poznać działanie mechanizmów sterowania aplikacją, opartą na intuicyjnym panelu CMS. W tej chwili możemy samodzielnie i bez najmniejszych problemów wprowadzać bieżące zmiany treści oraz aktualizacje.

Aplikacja La Beaute Clinique Poznań

La Beaute Clinique

Z powierzonych zadań, firma QRtag Sp. z o.o. wywiązała się wzorowo, stworzona aplikacja spełnia nasze oczekiwania, jest funkcjonalna, estetyczna oraz rozwojowa. Wszelkie prace zawarte w umowie, zostały wykonane w sposób solidny i terminowy, a pracownicy wykazali się należytą starannością oraz elastycznością, pozwalającą na uzyskanie produktu w pełni dopasowanego do naszych potrzeb.

Aplikacja BBZ Polska

BBZ Polska

Firma QRtag jest profesjonalnym partnerem o wysokich standardach pracy, zarówno na etapie kreacji, jak i realizacji powierzonych zadań, a przy okazji otwartym na sugestie oraz specjalne potrzeby - w przypadku naszej aplikacji mobilnej cały koncept był szyty dla nas na miarę.

Aplikacja City Park Poznań

City Park Poznań

Wyrażamy nasze zadowolenie ze współpracy z firmą QRtag. Praca była realizowana w kilku etapach, realizowanych zgodnie ze wspólnie opracowanym harmonogramem. Aplikacja “Gdzie zjeść w Poznaniu?” zdobyła drugą nagrodę w konkursie Tourism Trends Awards 2019 w kategorii “Nowe Technologie w turystyce”. Jesteśmy przekonani, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasza współpraca z firmą QRtag Sp. z o.o.

Aplikacja “Gdzie zjeść w Poznaniu”

Potrzebujesz więcej?


80% dotychczasowych realizacji to aplikacje zbudowane na podstawie naszego głównego silnika.

TAK! Na co dzień zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych, których funkcjonalności nie znajdują się w podstawowej wersji naszego silnika.

Wyprzedzamy konkurencję, ponieważ nie musimy budować aplikacji od podstaw, a jedynie wzbogacić ją o nowości.

Nowe funkcjonalności powodują, że nasz silnik jest jeszcze większy! Ty zyskujesz bo masz taniej.

Loyalty Club - aplikacje lojalnościowe

QRTAG sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 35
60-222 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50.000zł wpłacony w całości


T. +48 609 633 907

E: maciej@loyaltyclub.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2020 QRTAG / All Rights Reserved