Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Sieć salonów Denique dołączyła do LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Sieć salonów Denique podjęła znakomitą decyzję o wdrożeniu systemu lojalnościowego od LoyaltyClub. Denique to miejsce, w którym można liczyć na wyjątkowe fryzury i najlepszą stylizację włosów. Salony zlokalizowane są w często odwiedzanych centrach handlowych w Warszawie oraz we Wrocławiu. Wdrożenie programu ma na celu zachęcenie Klientów do częstszych wizyt.

Jak działaj programy stworzone przez LoyaltyClub?

Stworzony przez nas produkt to program służący do wynagradzania stałych Klientów. Przy użyciu aplikacji do kart lojalnościowych na Android i iOS zbierają oni punkty, a następnie wymieniają je na atrakcyjne bonusy i zniżki. To gest ze strony firmy, który buduje silne relacje i sprawia, że Klienci częściej korzystają z jej usług.

Jak wygląda obsługa programów lojalnościowych?

Obsługa aplikacji do kart lojalnościowych IOS i Android odbywa się za pośrednictwem panelu zarządzania. Umożliwia on modyfikowanie zasad programu czy dodawanie nowych kuponów i promocji.

Funkcja lokalizacji w aplikacja dla Denique

Jedną z funkcji aplikacji jest lokalizacja. Wskazuje ona klientom salon położony w najbliższej odległości, pomaga do niego dotrzeć oraz umożliwia podgląd godzin otwarcia. To znaczne udogodnienie dla odwiedzających. Więcej informacji o programie można znaleźć na: https://loyaltyclub.pl/realizacje/denique/