Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja lojalnościowa Six Seasons Distillery – nowa firma w drużynie LoyaltyClub

04 lipca, 2023

Six Seasons Distillery to warszawska restauracja, która zajmuje się również produkcją własnych trunków. Teraz klienci firmy mogą skorzystać z jej oferty w promocyjnych cenach, wykorzystując system lojalnościowy przygotowany przez LoyaltyClub.

Jak działa aplikacja lojalnościowa restauracji Six Seasons Distillery?

Opracowana przez LoyaltyClub aplikacja lojalnościowa restauracji oferuje dostęp do elektronicznej karty oraz specjalnego konta, na którym można zbierać punkty. Za każde opłacone zamówienie klient otrzymuje pulę punktów w określonej wysokości, które można następnie wymieniać na różnego rodzaju gratisy czy zniżki.

Program lojalnościowy Six Seasons Distillery

Stworzona dla Six Seasons Distillery aplikacja do kart lojalnościowych (i jednocześnie obsługi programu lojalnościowego) działa na praktycznie dowolnym modelu telefonu, oferując przy tym prosty interfejs, intuicyjną obsługę oraz szybkie przekazywanie danych. Dzięki temu wizyty w lokalu staną się jeszcze przyjemniejsze – atrakcyjne rabaty pozwolą sporo zaoszczędzić oraz spróbować nowych pozycji w menu.

Co jeszcze oferuje aplikacja Six Seasons Distillery?

Aplikacja dla Six Seasons Distillery to nie tylko system lojalnościowy, lecz także szereg innych funkcji. Możliwe jest m.in. bieżące aktualizowanie menu, przesyłanie klientom wiadomości o nowościach, a nawet tworzenie kart podarunkowych z przedpłaconym budżetem.