Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa firma w LoyaltyClub – poznaj aplikację lojalnościową Jump Planet

04 lipca, 2023

Do grupy LoyaltyClub dołączyła nowa firma! Jump Planet jest kolejnym przykładem firmy, która stawia na systemy lojalnościowe i specjalne promocje dla klientów. Nasza aplikacja zapewnia dostęp do wielu atrakcyjnych rabatów i zniżek.

Aplikacja lojalnościowa parku trampolin – dla miłośników aktywnego spędzania czasu

Park trampolin Jump Planet dostępny w kilku lokalizacjach w Polsce to świetna propozycja dla wszystkich osób preferujących aktywny wypoczynek. W punktach sieci można znaleźć nowoczesne atrakcje, ciekawe sposoby spędzania czasu oraz liczne ćwiczenia prozdrowotne. Teraz korzystanie z usług parku staje się jeszcze bardziej opłacalne dzięki aplikacji lojalnościowej, która pozwala klientom zdobywać rabaty i zniżki.

Co daje klientom aplikacja lojalnościowa parku trampolin?

Przygotowany przez nas program lojalnościowy dla Jump Planet to aplikacja, dzięki której każdy klient może zdobywać punkty za wizyty w parku. Przy następnych wejściach można je wymienić na zniżki, upusty i rabaty. Dzięki temu można bawić się dłużej bez wydawania większej ilości pieniędzy.

Nowości dla klientów Jump Planet

Aplikacja lojalnościowa parku trampolin służy nie tylko do zbierania punktów – to także dodatkowy kanał komunikacji między firmą a klientem. Oprócz zniżek można również zapoznać się z nowościami, aktualnościami oraz informacjami o wydarzeniach związanych z parkiem trampolin.