Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Kolejna aplikacja lojalnościowa w naszym portfolio - Grill i Ogród

24 maja, 2024

Grill i Ogród to znane w Warszawie i okolicach sklepy, w których znajdziesz wszystko co jest potrzebne do grillowania. Oprócz grilla i akcesoriów do grillowania znajdziemy tu także baseny, zabawki i inne akcesoria niezbędne do miłego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Program lojalnościowy Grill i Ogród

Aplikacja lojalnościowa Grill Ogród zawiera program lojalnościowy pozwalający zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne rabaty podczas kolejnych zakupów. Miłośnicy grilla korzystają z licznych promocji oraz są na bieżąco z ofertą sklepów Grill i Ogród. Dzięki aplikacji można otrzymywać powiadomienia PUSH z najnowszymi informacjami o produktach.          

Pozostałe korzyści płynące z posiadania aplikacji Grill i Ogród

Oprócz programu lojalnościowego klienci mają dostęp do informacji o warsztatach kulinarnych organizowanych przez Grill i Ogród. Informowani są o nowościach w ofercie z pomocą powiadomień PUSH, które są standardowym narzędziem w systemie PeP LoyaltyClub.    

Aplikacje PeP LoyaltyClub

Użytkownicy aplikacji lojalnościowej Grill i Ogród mają możliwość wyszukania najbliższego sklepu w którym mogą zrobić zakupy. Wśród zalet aplikacji warto wyróżnić szybkie działanie, przejrzysty interfejs oraz intuicyjną obsługę.