Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja Lojalnościowa Zoo Bajka — nowy produkt LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Sklep zoologiczny Zoo Bajka właśnie dołączył do grona Klientów LoyaltyClub. Dzięki temu od teraz opiekunowie pupilów mogą zbierać punkty za zakupy, a następnie wymieniać je na atrakcyjne bonusy. Rozwiązanie to niesie korzyści dla Klientów i jednocześnie jest realną szansą na rozwój firmy i umocnienie jej pozycji na rynku.

Jeszcze więcej korzyści z aplikacją Zoo Bajka

Zoo Bajka to sklep oferujący artykuły dla zwierząt domowych, który łączy w sobie tradycyjne podejście i nowoczesne rozwiązania, jak nasza aplikacja do kart lojalnościowych LoyaltyClub. Właściciele firmy wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów i dają im możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Obsługa programów lojalnościowych – jak przebiega?

Kompleksową obsługę kart lojalnościowych przeprowadza się przy użyciu intuicyjnego panelu sterowania. Za jego pośrednictwem można łatwo dodać nowe bonusy i rabaty, czy zmienić zasady systemu lojalnościowego.

Na czym polega funkcja PUSH aplikacji Zoo Bajka?

Aplikacja wyposażona jest w funkcję PUSH. Dzięki niej klienci na bieżąco otrzymują powiadomienia o nowych promocjach i kuponach. Dodatkowo mają oni stały dostęp do aktualnej oferty sklepu Zoo Bajka. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://loyaltyclub.pl/realizacje/zoo-bajka/