Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Wirtualne wyścigi z LoyaltyClub: aplikacja lojalnościowa Apex One

04 lipca, 2023

Korzystanie z symulatora wyścigów Apex One staje się prostsze i bardziej opłacalne dzięki LoyaltyClub. To kolejna firma korzystająca z przygotowanej przez nas aplikacji lojalnościowej – warto dowiedzieć się, na jakie korzyści można liczyć z takim rozwiązaniem.

Aplikacja lojalnościowa z wirtualnymi wyścigami Apex One – co to jest?

Tworzone przez LoyaltyClub programy lojalnościowe i motywacyjne powstają z myślą o sklepach, hurtowniach czy lokalach usługowych. Jedną z najnowszych pozycji jest aplikacja dla Apex One – firmy z Wrocławia, która zajmuje się wirtualnymi wyścigami. Jej funkcjonalność pozwala na wygodne i opłacalne korzystanie z usług firmy, a także na uzyskanie łatwego dostępu do zniżek za punkty zbierane przy kolejnych wizytach.

Program lojalnościowy Apex One

Aplikacja lojalnościowa z wirtualnymi wyścigami to prosty i przejrzysty sposób na zdobywanie rabatów i upustów. Przy każdej transakcji klient otrzymuje punkty lojalnościowe, które są zapisywane na jego koncie. Po uzyskaniu odpowiedniej liczby można je wymienić na specjalne promocje – np. zniżki na przejazdy.

Co jeszcze oferuje aplikacja Apex One?

Warto podkreślić, że nasze rozwiązanie dla Apex One to więcej niż standardowa aplikacja lojalnościowa z wirtualnymi wyścigami. Za jej pośrednictwem można również wykonywać rezerwacje online, a także uzyskać dostęp do najnowszych informacji na temat oferty firmy.