Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Zniżki w piekarni – aplikacja lojalnościowa Czas na Chleb

04 lipca, 2023

Grupa aplikacji LoyaltyClub nieustannie rozszerza się o rozwiązania dla kolejnych firm. Jednym z najnowszych przykładów jest platforma przygotowana dla piekarni Czas na Chleb. To atrakcyjna opcja dla wszystkich klientów, którzy regularnie kupują produkty w tym miejscu.

Czas na Chleb – program lojalnościowy w aplikacji

Nasze realizacje obejmują liczne programy lojalnościowe dla firm, w tym także dla piekarni. Spore doświadczenie w przygotowywaniu tego typu aplikacji sprawia, że możemy zapewnić najlepszy standard zarówno dla klientów, jak i dla sklepów. Tym razem stworzyliśmy system dla firmy Czas na Chleb – jego możliwości będą przydatne dla wszystkich osób robiących zakupy w tej piekarni.

Co oferuje aplikacja lojalnościowa piekarni Czas na Chleb?

Stworzona przez LoyaltyClub aplikacja lojalnościowa piekarni Czas na Chleb pozwala sporo zaoszczędzić podczas codziennych zakupów. Dzięki niej można zbierać punkty lojalnościowe, które następnie wymienia się na nagrody, rabaty oraz promocje. To jednak nie wszystko – klienci mogą nawet uzyskać darmowe produkty w zamian za punkty.

Program lojalnościowy Czas na Chleb i pozostałe opcje aplikacji

Aplikacja lojalnościowa piekarni Czas na Chleb to nie tylko sposób na zbieranie punktów za zakupy. W ramach programu dostępna jest również aktualna oferta wraz z informacjami o nowościach i ofertach specjalnych, a także opcja złożenia zamówienia z dostawą do domu.