Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Zebrano Rano dołącza do LoyaltyClub

04 lipca, 2023

Przygotowaliśmy nową aplikację lojalnościową sieci sklepów z żywnością ekologiczną – marka Zebrano Rano dołączyła do grona klientów LoyaltyClub. System stworzony dla tej firmy powstał z myślą o zaangażowaniu konsumentów i zachęceniu ich do częstszego korzystania z oferty sklepów Zebrano Rano.

Jak działa aplikacja lojalnościowa sieci sklepów z bio żywnością?

Aplikacja lojalnościowa sieci sklepów z bio żywnością Zebrano Rano umożliwia zbieranie punktów za zakupy. Przy każdym zamówieniu na konto klienta trafia pula punktów w wysokości zależnej od łącznej kwoty. Następnie można je wykorzystać do odbioru nagród oraz specjalnych rabatów, które pozwolą zaoszczędzić przy przyszłych zakupach.

Rabaty dla klientów Zebrano Rano

Program lojalnościowy Zebrano Rano znacząco zwiększa zaangażowanie klientów – zgromadzone punkty i promocje zachęcają do wykonywania kolejnych zamówień. Dzięki temu sieć sklepów może cieszyć się większą popularnością wśród konsumentów oraz wzrostem zarobków nawet przy oferowaniu rabatów. Co istotne, aplikacja do kart lojalnościowych działa zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych.

Program lojalnościowy od LoyaltyClub

Przygotowana przez LoyaltyClub aplikacja lojalnościowa sieci sklepów z bio żywnością to wygodna opcja dla firmy i dla klientów. To korzyści dla obydwóch stron – konsumenci mogą liczyć na zniżki i oferty, z kolei sieć sklepów na łatwiejszy kontakt i sprawne informowanie o nowościach w asortymencie.