Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Wygodne zakupy i oszczędności z aplikacją lojalnościową Codziennie Razem

04 lipca, 2023

Wykonaliśmy kolejną realizację, która zapewnia korzyści dla klientów – do LoyaltyClub dołączyła piekarnia Codziennie Razem. Stworzyliśmy program lojalnościowy oferującą różnorodne rabaty, zniżki oraz system wyszukiwania w okolicy cukierni z sieci Codziennie Razem.

Aplikacja lojalnościowa dla piekarni/cukierni – co można dzięki niej zyskać?

Stworzona przez LoyaltyClub aplikacja do kart lojalnościowych dla sieci Codziennie Razem to rozwiązanie dla stałych klientów piekarni. Dzięki niej można przy każdych zakupach zdobywać specjalne punkty, które następnie wymienia się na nagrody i rabaty. W ten sposób można szybko zdobyć darmową kawę czy zniżkę na wypieki, by nieco zaoszczędzić przy kolejnym zamówieniu.

Jak działa aplikacja lojalnościowa dla piekarni/cukierni Codziennie Razem?

System lojalnościowy Codziennie Razem pozwala na gromadzenie punktów na koncie klienta. Aby je zdobywać, wystarczy jedynie skanować elektroniczną kartę dostępną w aplikacji przy każdych zakupach w dowolnej piekarni z sieci Codziennie Razem.

Program lojalnościowy Codziennie Razem – rozwiązanie dla stałych klientów

Aplikacja lojalnościowa dla piekarni/cukierni Codziennie Razem to idealna opcja dla stałych klientów. Z jej użyciem można zdobyć darmową kawę czy zniżkę na dostępne produkty. Dzięki temu osoby korzystające z oferty piekarni mogą liczyć na oszczędności, a firma – na większe zainteresowanie ofertą.