Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Thai Wok dołącza do LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

Wśród nowych Klientów LoyaltyClub, znalazła się restauracja Thai Wok, serwująca nowoczesne dania kuchni tajskiej. Przygotowany dla Thai Wok system lojalnościowy to rozbudowany i nowy element technologiczny, stworzony z myślą o gościach tej niezwykłej restauracji.

Thai Wok – rozbudowany program lojalnościowy

Thai Wok to sieć restauracji, które działają w takich miastach jak: Warszawa, Lublin, Poznań, Gdynia, Gdańsk czy Pruszków. Lokale wyróżniają się nowoczesnym podejściem do kuchni tajskiej. Charakteryzują się tym, że serwują wyłącznie potrawy oparte na świeży, aromatycznych i zdrowych składnikach. Dania wzbogacane o egzotyczne potrawy, przygotowywane są na oczach Klientów. Teraz goście tych restauracji mogą przystąpić do programu lojalnościowego Thai Wok.

Jak działa aplikacja dla Thai Wok?

Dzięki aplikacji Thai Wok, goście restauracji mogą zbierać punkty podczas wizyt w restauracjach, a następnie wymieniać je na różnorodne nagrody lub atrakcyjne rabaty. Program kart lojalnościowych zintegrowany jest z systemem kasowym, w związku z czym punkty automatycznie dodawane są do karty lojalnościowej w telefonie Klienta, po zeskanowaniu kodu przez kasjera. Aplikacja do kart lojalnościowych Thai Wok zarządzana jest poprzez intuicyjny panel administracyjny, dzięki czemu manager lokalu może stale nadzorować programy lojalnościowe.

Jakie efekty przynosi system stworzony dla Thai Wok?

Zaawansowany system lojalnościowy Thai Wok, połączony z kasami POS, a także systemem sprzedażowym, zapewnił sieci restauracji wartościowe narzędzie, które przekłada się na większe zainteresowanie ze strony Klientów. System lojalnościowy Thai Wok to nowa wartość dla tej firmy.