Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Szklane Domy Apartamenty – nowy Klient LoyaltyClub

05 maja, 2023

Szklane Domy Apartamenty oferują swoim Gościom luksusowe noclegi w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski – w Zakopanem. Od teraz każdy pobyt w tym urokliwym miejscu, może przyczynić się do otrzymania zniżki na kolejny wypoczynek. A wszystko to za sprawą nowej aplikacji lojalnościowej od LoyaltyClub.

Szklane Domy Apartamenty – nowy system lojalnościowy

Od teraz Goście Szklanych Domów mogą korzystać z nowego programu lojalnościowego. Wystarczy, że pobiorą oni aplikację i okażą indywidualny kod kreskowy podczas pobytu w apartamentach. Za każdą rezerwację przyznawane są punkty, które następnie mogą zostać wymienione na atrakcyjne nagrody, rabaty na kolejny pobyt lub dodatkowe noclegi.

Programy lojalnościowe i motywacyjne – doskonały sposób na rozwinięcie relacji z Gośćmi

Aplikacja do kart lojalnościowych to dodatkowy sposób na zbudowanie trwałej relacji z Gośćmi, którzy odwiedzają apartamenty. Benefity, które mogą uzyskać poprzez zainstalowanie aplikacji, będą ich stale motywować do ponownego odwiedzenia danego miejsca.

Innowacje lojalnościowe od LoyaltyClub

Aplikacja lojalnościowa dla firmy wynajmującej apartamenty to jeden z licznych projektów, które znajdują się w naszym portfolio. W naszej pracy stawiamy na terminowość i maksymalne dopasowanie aplikacji do potrzeb Klienta. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.