Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Smaki Tradycji Leśniak – nowość w LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

Smaki Tradycji Leśniak to przedsiębiorstwo rodzinne, którego początki sięgają 1989 roku. Firma ta zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości produktów: mięs i wędlin, które pochodzą z Polski i pozbawione są sztucznych dodatków. Stworzenie aplikacji lojalnościowej to próba zwiększenia zysków, a także sympatii Klientów marki.

Smaki Tradycji Leśniak – system od LoyaltyClub

Stworzona przez naszą firmę aplikacja dla sklepu mięsnego Smaki Tradycji Leśniak, to prosty w obsłudze program. Zarządzanie nim jest możliwe z intuicyjnego panelu administracyjnego, nad którym opiekę sprawuje pracownik firmy Smaki Tradycji Leśniak. Klienci mogą znaleźć w aplikacji różne korzyści, m.in. kupony rabatowe i nagrody.

Program lojalnościowy dla sklepu mięsnego Smaki Tradycji Leśniak – jak działa?

Program lojalnościowy Smaki Tradycji Leśniak to mobilna karta lojalnościowa, za której pomocą Klienci sklepu mięsnego mogą zbierać punkty. W każdym z kilkunastu punktów handlowych wystarczy, aby kasjer zeskanował aplikację, a na koncie Klienta pojawią się dodatkowe punkty. Następnie można je wymienić na atrakcyjne nagrody i kupony promocyjne. Program lojalnościowy dla sklepu mięsnego przeznaczony jest dla wszystkich Klientów sieci. Karty lojalnościowe w telefonie to wygodny sposób na to, aby podczas każdych zakupów zgarniać dodatkowe profity. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.