Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

SimbaZoo – nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub

05 maja, 2023

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem czworonożnego przyjaciela, to z pewnością zainteresuje Cię nowa aplikacja do kart lojalnościowych od LoyaltyClub. SimbaZoo to sklep zoologiczny o bardzo bogatym asortymencie. Teraz stali Klienci mogą kupować ulubione produkty w niższych cenach.

Nowa, intuicyjna obsługa lojalnościowa dla SimbaZoo

Program lojalnościowy dla stałych Klientów sklepu zoologicznego SimbaZoo umożliwia zbieranie punktów za zakupy, które następnie mogą zostać wymienione na darmowe produkty lub kupony rabatowe. Honorowanie wiernych Klientów pozwala na zbudowanie trwalszej relacji, co przełoży się na realne zyski dla firmy.

Programy lojalnościowe i motywacyjne jako sposób na komunikację z Klientami

Aplikacja lojalnościowa sklepu zoologicznego to nie tylko narzędzie do przyznawania bonów zniżkowych. Od teraz SimbaZoo może komunikować się ze swoimi stałymi Klientami i za pośrednictwem systemu lojalnościowego przekazywać im informacje na temat aktualnych promocji i nowości w asortymencie.

LoyaltyClub – kompleksowa obsługa programów lojalnościowych

Aplikacja do kart lojalnościowych, którą stworzyliśmy dla SimbaZoo to tylko jeden przykład z naszego portfolio. Zajmujemy się tworzeniem i kompleksową obsługą systemów lojalnościowych dla firm z każdej branży. Projekty wykonujemy szybko i zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.