Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Salon Piękności ER – nowy Klient LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Owocem naszej kolejnej współpracy jest aplikacja lojalnościowa Salon ER, która powstała dla Salonu Kosmetologicznego ER. To wyjątkowe miejsce ulokowane we Wrocławiu, odznacza się bardzo wysoką jakością przeprowadzanych zabiegów oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. W związku z wprowadzeniem programu lojalnościowego goście salonu mogą liczyć na wiele korzyści.

Aplikacja od LoyaltyClub to jeszcze więcej korzyści dla Klientów Salonu ER

Salon piękności ER dba o zadowolenie osób korzystających z dostępnych usług. Priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz profesjonalne przeprowadzenie zabiegu. Dołączenie do systemu LoyaltyClub przekłada się na zapewnienie jeszcze wyższej jakości. Dodatkowo stanowi ono ważny krok w stronę budowania silnej relacji ze stałymi Klientami.

W jaki sposób działają karty lojalnościowe w telefonie?

Aplikacja lojalnościowa salonu piękności to jeden z wielu produktów, jakie wykonaliśmy w ramach naszego programu lojalnościowego dla firm. Do ich głównych cech można zaliczyć intuicyjność obsługi. Korzysta się z nich w łatwy sposób. Naliczanie punktów odbywa się jedynie poprzez odczyt unikalnego kodu.

System lojalnościowy dla salonu piękności to szansa na rozwój firmy

Użytkownicy aplikacji do kart lojalnościowych mają możliwość zbierania punktów, za które otrzymują bonusy i rabaty. Dla firmy oznacza to również znaczny wzrost Klientów, a tym samym większe zarobki.