Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Salon beauty Moda na sukces – nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub

05 maja, 2023

Za nami kolejna realizacja dla branży beauty. Do grona naszych Klientów dołączył krakowski salon Moda na sukces, który świadczy usługi z zakresu wykonywania stylizacji paznokci oraz masażu. Nowa aplikacja do kart lojalnościowych to kolejny sposób na pogłębienie relacji pomiędzy salonem a jego Klientami.

Nowy program lojalnościowy dla salonu Moda na sukces

System lojalnościowy stworzony we współpracy z LoyaltyClub umożliwia stałym Klientom salonu Moda na sukces zbieranie punktów za każdą odbytą wizytę. Zastosowany przelicznik, to jeden punkt za każdą wydaną złotówkę. Punkty te można następnie wymieniać na kupony zniżkowe lub inne benefity, takie jak darmowy zabieg.

Programy lojalnościowe i motywacyjne

Aplikacja lojalnościowa dla branży beauty to doskonałe narzędzie do budowania trwalszych relacji na linii usługodawca-klient. Możliwość zbierania punktów i wymieniania ich na benefity motywuje Klientów do regularnego odwiedzania salonu i korzystania z jeszcze większej liczby usług.

Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych od LoyaltyClub

Prezentowana aplikacja to jedna z przykładowych realizacji LoyaltyClub. Zajmujemy się kompleksową obsługą systemów lojalnościowych dla firm z różnych branż. Nasze aplikacje można rozbudowywać o liczne moduły, takie jak segment z aktualnościami, czy mapa z dokładną lokalizacją lokalu.