Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Rabaty na wyposażenie domu z aplikacją lojalnościową Dębowy Zaułek – home&decor

04 lipca, 2023

Do LoyaltyClub dołączyła kolejna firma, która stawia na rozwój i poprawę kontaktu z klientami. Marka Dębowy Zaułek od niedawna dysponuje własną aplikacją lojalnościową, która oferuje dostęp do bogatej oferty oraz licznych nowości i rabatów, które skutecznie zachęcają klientów do zakupów.

System lojalnościowy Dębowy Zaułek – oferta firmy

Dębowy Zaułek to idealne miejsce dla miłośników dekorowania wnętrz. Oferta sklepu obejmuje szeroki wybór wyposażenia różnego rodzaju – to m.in. ręczniki, koce, torby, pościele czy produkty z porcelany. W aplikacji lojalnościowej firmy klienci mogą zobaczyć całą ofertę, zdobywać punkty za zakupy i odebrać rabaty na kolejne zamówienia.

Co daje aplikacja lojalnościowa Dębowy Zaułek?

Przygotowany dla marki Dębowy Zaułek system lojalnościowy to wygodna aplikacja umożliwiająca zbieranie punktów, które można później wymienić na specjalne nagrody i rabaty. Jest to przydatne rozwiązanie dla wszystkich klientów sklepu. Dzięki aplikacji można sporo zaoszczędzić na zakupach, jednocześnie nie rezygnując z ciekawych dodatków do domu lub mieszkania.

Aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub

Stworzona przez LoyaltyClub aplikacja lojalnościowa zawiera oferty z branży home&decor. Jest prosta w obsłudze, dzięki czemu zapewnia komfort użytkowania zarówno klientom, jak i firmie. Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych pozwala w szybki sposób zmieniać oferty i dodawać nowości czy rabaty.