Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Program dla Pralnia Diamentowa Lublin w LoyaltyClub

16 stycznia, 2023

Pralnia Diamentowa to jest z wielu firm, która zaufała LoyaltyClub, powierzając nam zaprojektowanie programu lojalnościowego. Wykonany system to narzędzie stworzone dla Klientów, którzy korzystając z usług pralni, mogą liczyć na wiele korzyści. Do tego jest to kolejny krok do rozwoju marki.

Pralnia Diamentowa – firma stawiająca na ekologię

Pralnia Diamentowa z Lublina odznacza się na tle konkurencji tym, że stawia na ekologię. Wykorzystuje w pełni biodegradowalne środki, które są przyjazne środowisku, a do tego wykazują wysoką efektywność w usuwaniu plam, zachowując przy tym miękkość i kolory ubrań i innych akcesoriów. Aplikacja dla pralni dywanów to narzędzie, które ma na celu rozwinąć markę, a także nagradzać jej Klientów.

Program lojalnościowy dla pralni dywanów Diamentowa – jak działa?

Aplikacja dla pralni dywanów Diamentowa to program dla stałych Klientów, którzy za skorzystanie z usług firmy, otrzymują punkty. System ich przyznawania jest bardzo prosty – 1 zł to 1 pkt. Zebrane punkty lojalnościowe można wymieniać na rabaty obowiązujące na przyszłe zamówienia. Dodatkowo ten system lojalnościowy informuje o czasowych promocjach i specjalnych zniżkach.

Karty lojalnościowe w Pralni Diamentowa – efekty

Program lojalnościowy dla pralni dywanów Diamentowa pozwolił firmie poszerzyć grono stałych Klientów. W efekcie mobilne karty lojalnościowe przełożyły się na rozwój marki, a także wzrost jej zysków. Zarówno stworzenie, jak i wdrożenie programu lojalnościowego zajęło stosunkowo krótki czas. Warto podkreślić również atrakcyjny koszt usługi LoyaltyClub.