Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Aplikacja lojalnościowa Butyjana w LoyaltyClub

04 lipca, 2023

Rzeszowski sklep z butami Butyjana dołączył do grupy LoyaltyClub. Klienci mogą teraz korzystać z przejrzystej aplikacji umożliwiającej zbieranie punktów, które można następnie wykorzystać na rabaty i promocje.

Jak działa aplikacja lojalnościowa sklepu z butami Butyjana?

Aplikacja do kart lojalnościowych Butyjana to program lojalnościowy, który funkcjonuje w podobny sposób do naszych pozostałych rozwiązań. Podstawową funkcją jest zbieranie punktów za zamówienia – po zdobyciu określonej liczby można je zamienić na różnego rodzaju nagrody czy rabaty. Dzięki temu zakupy stają się przyjemniejsze, a dodatkowo bardziej opłacalne.

Karty lojalnościowe dla klientów

Rzeszowski sklep z budami i odzieżą Butyjana stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Z tego względu marka dołączyła do grupy LoyaltyClub – to sposób, by zapewnić klientom wygodny i przejrzysty dostęp do oferty sklepu oraz możliwość skorzystania z interesujących rabatów. Warto zaznaczyć, że karty lojalnościowe w telefonie mogą być wykorzystane online oraz stacjonarnie.

Nowość w sklepie Butyjana – system lojalnościowy dla każdego klienta

Aplikacja lojalnościowa sklepu z butami to rozwiązanie, które zapewnia wiele zalet dla klientów. Można z niej skorzystać już przy pierwszych zakupach, by otrzymać rabat na kolejne zamówienie. Co więcej, aplikacja zapewnia wygodny dostęp do oferty Butyjana oraz do nowości obecnych na sklepowych półkach.