Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowy sposób na oszczędności – aplikacja lojalnościowa ABTmotor

04 lipca, 2023

Grono klientów LoyaltyClub poszerzyło się o kolejną firmę – sklep z częściami motoryzacyjnymi ABTmotor. Zaprojektowana aplikacja lojalnościowa to przydatna opcja dla wszystkich osób korzystających z oferty sklepu. Dzięki niej można zdobyć atrakcyjne rabaty, a nawet nagrody za robienie zakupów.

Program lojalnościowy sklepu ABTmotor

Sklep z częściami motoryzacyjnymi ABTmotor prezentuje nowe możliwości dla swoich klientów. Zainwestowanie w przygotowaną przez nas aplikację pozwala zapewnić konsumentom przejrzysty, szybki sposób na dotarcie do oferty i różnych rabatów. W efekcie program lojalnościowy zwiększa wygodę zakupów i zachęca do wykonywania kolejnych zamówień.

Jak działa aplikacja lojalnościowa sklepu motoryzacyjnego?

Aplikacja lojalnościowa sklepu motoryzacyjnego działa na prostych zasadach. Gdy klient zakupi produkt w ABTmotor i zeskanuję kartę lojalnościową, na koncie pojawią się punkty. Po zebraniu ich w odpowiedniej liczbie można wymienić je na atrakcyjne rabaty. W ten sposób można wiele zaoszczędzić – aby to zrobić, wystarczy wyposażyć się w karty lojalnościowe w telefonie.

Jakie korzyści zapewnia aplikacja lojalnościowa sklepu motoryzacyjnego?

Aplikacja lojalnościowa sklepu motoryzacyjnego to rozwiązanie, które pozwoli skutecznie zwiększyć zyski firmy. To sprawdzony sposób, by dotrzeć z ofertą do większego grona klientów, a jednocześnie zadbać o ich zadowolenie przez lepsze warunki przy zakupach.