Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowy Klient LoyaltyClub – VERO COFFE

05 maja, 2023

W myśl powiedzenia „ziarnko do ziarnka, uzbiera się miarka” VERO COFFEE wprowadziło właśnie nowy system lojalnościowy dla stałych Klientów. W przypadku kawiarni takie programy sprawdzają się wyjątkowo dobrze, ponieważ zakupów w tego typu miejscach dokonuje się bardzo regularnie.

Program lojalnościowy od LoyaltyClub – jak to działa?

LoyaltyClub prezentuje nowy program lojalnościowy. Tym razem na uhonorowanie swoich stałych Klientów zdecydowała się kawiarnia VERO COFFEE. Po zeskanowaniu kodu kreskowego w aplikacji przyznawane są punkty za każdy dokonany zakup. Punkty te mogą zostać następnie wymienione na przepyszną, darmową kawę.

Nowoczesna alternatywa dla papierowych kart

Kawiarnie szczególnie chętnie korzystają z systemów lojalnościowych. Jednak wciąż wiele lokali pozostaje przy tradycyjnych kartach do zbierania pieczątek. Są one jednak nietrwałe, łatwo je zgubić lub zniszczyć. Aplikacja do kart lojalnościowych rozwiązuje wszystkie te problemy, dlatego VERO COFFEE zdecydowało się na takie posunięcie.

LoyaltyClub – profesjonalna obsługa programów lojalnościowych

Aplikacja lojalnościowa dla kawiarni to jeden z przykładowych systemów, jakie tworzymy w LoyaltyClub. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie, a całość została wykonana bardzo szybko i zgodnie z oczekiwaniami Klienta.