Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowy Klient LoyaltyClub – salon piękności Glam House Warsaw

05 maja, 2023

Glam House Warsaw to salon, który świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianego beauty. Klientki mogą skorzystać w nim z usług fryzjerskich, makijażowych lub stylizacji paznokci. Od teraz mogą cieszyć się również atrakcyjnymi zniżkami na swoje ulubione zabiegi, ponieważ Glam House we współpracy z LoyaltyClub, uruchomił własny program lojalnościowy.

Aplikacja lojalnościowa dla Klientek salonu beauty

Aplikacja lojalnościowa salonu piękności umożliwia Klientkom zbieranie punktów za każdy zabieg wykonany w salonie Glam House Warsaw. Punkty mogą zostać następnie wymienione na atrakcyjne zniżki. Aby skorzystać z systemu lojalnościowego, wystarczy jedynie zarejestrować się w aplikacji i okazać indywidualny kod kreskowy podczas rozliczania się za wykonaną usługę.

Ważny krok dla Twojej firmy ze wsparciem LoyaltyClub

Wiele firm wprowadziło programy lojalnościowe dla swoich stałych Klientów. Jednak często korzystają oni z tradycyjnych, papierowych lub plastikowych kart. Aplikacja mobilna jest znacznie bardziej komfortowa w użytkowaniu i zawsze jest pod ręką.

Karty lojalnościowe w smartfonie – zbuduj relację z Klientami

Wprowadzenie kart lojalnościowych pozwala na umocnienie relacji ze stałymi Klientkami. Jest to zatem bardzo duży krok dla salonu Glam House Warsaw, który bezpośrednio przełoży się na obrót generowany przez firmę