Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowy Klient LoyaltyClub – salon fryzjerki Secare Barbershop

05 maja, 2023

Do grona Klientów LoyaltyClub dołączył salon Secare Barbershop. Nowa aplikacja salonu barberskiego pozwala stałym Klientom na korzystanie z przygotowanych specjalnie dla nich benefitów. Program lojalnościowy jest intuicyjny i łatwy w użytkowaniu.

Secare Barbershop – wygodna karta lojalnościowa w telefonie

Wprowadzenie programu lojalnościowego dla stałych Klientów do duży krok w stronę budowania trwałych, pozytywnych relacji pomiędzy nimi a usługodawcą. Za każdą wizytę w salonie przyznawane są punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne kupony zniżkowe. Dla Klientów regularnie odwiedzających barbershop przewidziane są benefity w postaci darmowych zabiegów.

Karty lojalnościowe – intuicyjne i opłacalne

Nowa aplikacja do kart lojalnościowych dla Secare Barbershop jest łatwa w użytkowaniu i intuicyjna. Wystarczy, że Klient pobierze aplikację i wypełni krótki formularz rejestracyjny, aby móc cieszyć się dostępem do atrakcyjnych rabatów oraz nagród. Karty lojalnościowe w wersji elektronicznej są zawsze pod ręką, przez co zachęcają do częstszego korzystania z nich.

LoyaltyClub – kompleksowa obsługa programów lojalnościowych

W LoyaltyClub zajmujemy się tworzeniem i kompleksową obsługą programów lojalnościowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Projekty realizujemy szybko i korzystamy jedynie z najnowocześniejszych technologii.