Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowy Klient LoyaltyClub – Leopardus

11 stycznia, 2023

Leopardus to prężnie rozwijająca się sieć sklepów zoologicznych, która postanowiła jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich Klientów, wprowadzając program lojalnościowy. Leopardus dysponuje 18 punktami handlowymi, które ulokowane są w atrakcyjnych lokalizacjach, dzięki czemu Klienci mogą wygodnie dokonywać zakupów.

Leopardus – karty lojalnościowe dla Klientów

Leopardus stawia na ciągły rozwój, czego owocem jest wprowadzenie zaawansowanego systemu lojalnościowego. Zarządzanie i obsługa programów lojalnościowych przeprowadzana jest z poziomu intuicyjnego panelu administracyjnego, który nadzorowany jest przez dział marketingu sieci. Przygotowany program lojalnościowy dla sklepu zoologicznego Leopardus działa bardzo prosto. Klienci podczas zakupów zbierają punkty, a następnie mogą wymienić je na korzystne rabaty czy nagrody.

Programy zintegrowane z kasami POS

Aplikacja dla sklepu zoologicznego Leopardus jest zintegrowana z systemem kasowym tej sieci sprzedażowej. Dzięki temu obsługa sklepów może w prosty i automatyczny sposób naliczać punkty Klientom poprzez zeskanowanie kodu, zawartego w aplikacji do kart lojalnościowych IOS czy Android. W aplikacji Leopardus, Klienci mają stały dostęp do gazetek promocyjnych, kuponów rabatowych, a także katalogu produktów, co pozwala im być na bieżąco z ofertą sklepów zoologicznych.

Nowa wartość w firmie Leopardus

System lojalnościowy Leopardus to narzędzie codziennej pracy, które wprowadza sieci sklepów nową wartość. Dzięki niej te sklepy zoologiczne są bliżej swoich Klientów, a do tego mogą zaproponować im wiele dodatkowych korzyści. Za sprawą najnowocześniejszych rozwiązań, naszej firmie udało się szybko, tanio i sprawnie zaprojektować wydajne i skuteczne narzędzie lojalnościowe dla tej sieci sklepów i nie tylko.