Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa pozycja w LoyaltyClub: aplikacja lojalnościowa AutoGT Club

04 lipca, 2023

Grono klientów LoyaltyClub powiększyło się o nową markę. Dołączył do nas punkt z częściami oraz usługami serwisowymi AutoGT Club – oficjalny dealer samochodów Hyundai i Mitsubishi w Polsce. Nasza aplikacja to korzyści dla wszystkich klientów, którzy chcą skorzystać z rabatów oraz darmowych nagród.

AutoGT Club – program lojalnościowy dla stałych klientów

Przygotowany przez LoyaltyClub program lojalnościowy dla AutoGT Club to aplikacja z przejrzystym interfejsem, która charakteryzuje się intuicyjną obsługą. Dzięki temu centrum dealerskie w Warszawie może zaoferować swoim klientom jeszcze więcej. Teraz po wykonanej usłudze każdy użytkownik aplikacji zyskuje specjalne punkty, które może wymienić na ciekawe produkty czy nagrody.

Jak działa system lojalnościowy AutoGT Club?

Aplikacja lojalnościowa z usługami motoryzacyjnymi przygotowana dla AutoGT Club pozwala klientom być zawsze na bieżąco. Oprócz możliwości zdobywania punktów jest to sposób na przesyłanie kupującym aktualności dotyczących oferty. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć stały dostęp do najnowszych informacji na temat promocji czy asortymentu.

Aplikacja lojalnościowa z usługami motoryzacyjnymi – nowości dla klientów

System zdobywania punktów w aplikacji lojalnościowej zapewnia klientom spore oszczędności przy dalszych zamówieniach. Warto także zaznaczyć, że punkty można wymienić na autorskie akcesoria AutoGT Club.