Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja od LoyaltyClub – Patrycja Bielińska – Gabinet

05 maja, 2023

Gabinet Patrycji Bielińskiej świadczy usługi z zakresu wykonywania makijażu permanentnego oraz innych dziedzin kosmetologii. We współpracy z LoyaltyClub powstał nowy program lojalnościowy dedykowany dla stałych Klientek salonu beauty.

Wygodne karty lojalnościowe w smartfonie – nowa usługa dla Klientek salonu beauty

Aplikacja lojalnościowa salonu piękności powstała po to, aby Klientki gabinetu Patrycji Bielińskiej mogły cieszyć się łatwym dostępem do promocji i dedykowanych kuponów z poziomu telefonu komórkowego. Każdy kolejny zabieg to możliwość otrzymania punktów, które przy następnych wizytach można wymieniać na zniżki.

Aplikacja lojalnościowa – nowoczesne rozwiązanie dla firm

Prowadzenie programów lojalnościowych dla stałych Klientów nie jest nową ideą, jednak w tradycyjnej, papierowej formie były one niewygodne i nie zachęcały do regularnego korzystania z nich. Karty lojalnościowe w telefonie to nowy wymiar komfortu. Są zawsze dostępne pod ręką i bardzo łatwe w obsłudze.

Rozwiązania lojalnościowe od LoyaltyClub

W LoyaltyClub zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych aplikacji lojalnościowych dla firm z różnych branży. Projekty realizujemy szybko i zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. W zależności od potrzeb aplikację można rozbudować o różne moduły, takie jak zakładka z lokalizacją czy dostęp do oficjalnego merchu marki.