Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja od LoyaltyClub dla IZI Wakacje

03 marca, 2023

Do posiadaczy aplikacji do kart lojalnościowych od LoyaltyClub właśnie dołączyło biuro podróży IZI Wakacje. Firma oferuje aż 38 kierunków wyjazdowych, m.in. do Grecji, Tunezji czy Meksyku. Od teraz przy rezerwacji wakacji Klienci mogą zbierać punkty, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

System lojalnościowy dla biura podróży – zniżki dla Klienta, zysk dla firmy

Stworzony przez nas program lojalnościowy to rozwiązanie korzystne zarówno dla firmy, jak i jej usługobiorców. Dzięki aplikacji mobilnej, IZI Wakacje, zyskuje nowych i zacieśnia więź z obecnymi Klientami. Tym samym umacnia swoją pozycję na rynku. Osoby korzystające z oferty IZI Wakacje otrzymują natomiast atrakcyjne kupony zniżkowe oraz innego rodzaju nagrody.

Jak korzystać z karty lojalnościowej w telefonie?

Aplikacja lojalnościowa biura podróży IZI Wakacje jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze. Na początku trzeba ją zainstalować oraz dokonać szybkiej rejestracji. Po utworzeniu konta i zalogowaniu się, można rozpocząć zdobywanie swoich pierwszych punktów w systemie lojalnościowym.

Aplikacja lojalnościowa dla biura podróży — rezerwuj wakacje i odbieraj nagrody

IZI Wakacje to biuro podróży oferujące różne formy wypoczynku, m.in. wycieczki objazdowe, ekskluzywne pobyty w hotelach All Inclusive czy wakacje last minute. Karty lojalnościowe na telefon umożliwiają nabycie ich w jeszcze korzystniejszej cenie.