Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa w LoyaltyClub – AR BAR Gildia

09 stycznia, 2023

AR-Bar to jedno z najbardziej klimatycznych, a zarazem tajemniczych miejsc na mapie wrocławskiego Rynku. Ten bar fantasy oferuje swoim gościom nie tylko niezliczoną liczbę gier planszowych czy napoje, lecz także świetny program lojalnościowy, wykonany przez LoyaltyClub.

Program dla baru z grami planszowymi – AR BAR Gildia

AR-Bar to miejsce, które przyciąga masę osób, uwielbiających gry planszowe, a także fantazyjny klimat. Nic więc dziwnego, że bar ten cieszy się dużą popularnością. Aby zawiązać ze swoimi gośćmi jeszcze mocniejszą relację, AR-Bar zdecydował się na wprowadzenie rozbudowanego programu lojalnościowego.

Aplikacja dla baru z grami planszowymi AR BAR Gildia – jak działa?

Program lojalnościowy dla baru z grami planszowymi AR BAR Gildia, stworzony przez naszą firmę, to rozbudowany system kart lojalnościowych w telefonie. Za każdą aktywność – wypożyczenie gry, zakup barowych przedmiotów czy eliksirów, Klienci otrzymują punkty, które następnie można wymieniać na nagrody lub kupony rabatowe.

System AR BAR Gildia

Aplikacja dla baru z grami planszowymi AR BAR Gildia umożliwia nie tylko zbieranie punktów lojalnościowych. Program ten informuje również o aktualnych promocjach, wydarzeniach czy turniejach. Instalując to oprogramowanie, Klienci mogą również stale śledzić nowości w lokalu. Ciekawą opcją jest również system rang oparty o punkty i aktywność w Gildii.