Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub – TATRAPET POLSKA

05 maja, 2023

TATRAPET POLSKA to stacjonarny sklep zoologiczny, który oferuje swoim Klientom bogaty asortyment dla zwierząt – od karm, przez zabawki i różnego rodzaju akcesoria, po legowiska. We współpracy z LoyaltyClub powstała nowa aplikacja do kart lojalnościowych specjalnie z myślą o Klientach TATRAPET POLSKA.

Nowy program lojalnościowy sklepu TETRAPET POLSKA

Program lojalnościowy dla sklepu zoologicznego TETRAPET POLSKA umożliwia Klientom zbieranie punktów za dokonywane zakupy. Wystarczy jedynie pobrać aplikację, wypełnić krótki formularz rejestracyjny i okazać indywidualny kod kreskowy podczas finalizowania transakcji. Zebrane w ten sposób punkty można następnie wymienić na kupony zniżkowe.

Aplikacja lojalnościowa – łatwy dostęp do asortymentu sklepu

Aplikacje lojalnościowe umożliwiają również przeglądanie asortymentu danego sklepu, jeśli tylko zajdzie potrzeba wprowadzenia takiej opcji. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w przypadku sklepów stacjonarnych, które nie dysponują własną witryną. Jest to bez wątpienia krok w stronę Klientów, co pozwoli na zbudowanie długoterminowej relacji na linii usługodawca-klient.

Karty lojalnościowe w telefonie od LoyaltyClub

W LoyaltyClub zajmujemy się kompleksową obsługą programów lojalnościowych dla firm z różnych branż. Działamy szybko i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. A wszystko to w przystępnych i konkurencyjnych cenach.