Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub – Raffaello Pro SMART CLUB

05 maja, 2023

Portfolio LoyaltyClub powiększyło się o nowy program lojalnościowy. Tym razem jest to platforma stworzona dla Raffaello – profesjonalnego sklepu z artykułami wnętrzarskimi. Została ona stworzona z myślą o stałych Klientach firmy, a w szczególności o wykonawcach świadczących usługi budowlane i wykończeniowe.

Program lojalnościowy dla klientów sklepu Raffaello

Nowa aplikacja do kart lojalnościowych dla Klientów sklepu Raffaello daje szereg możliwości. Przede wszystkim ułatwia śledzenie aktualnych promocji i nowości, które pojawiają się w danym mieście. Za każdy zakup przyznawane są punkty, które następnie można wymienić na bony zniżkowe lub atrakcyjne nagrody. Aplikacja umożliwia również uzyskanie indywidualnych kodów rabatowych dla Klientów wykonawców. Pozwala to na rozszerzanie grona odbiorców sklepu.

Karty lojalnościowe – krok w stronę ekologii

Korzyścią, którą niosą za sobą wirtualne karty lojalnościowe, jest redukcja zużycia papieru i plastiku, które są niezbędne do stworzenia tradycyjnej, fizycznej wersji karty. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla firm, które cenią sobie ekologię.

Program lojalnościowy z dostępem do sklepu online

Aplikacja lojalnościowa dla profesjonalnego sklepu wnętrzarskiego umożliwia również Klientom łatwy dostęp do internetowego sklepu firmy. Takie rozwiązanie pozwala zaspokoić potrzeby osób, które wolą dokonywać zakupów bez konieczności wychodzenia z domu.