Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub – Protektor BHP Lubawa

05 maja, 2023

Protektor BHP to rozbudowana hurtownia, która oferuje swoim Klientom asortyment z zakresu BHP, PPOŻ. oraz pierwszej pomocy. Firma stawia na ciągły rozwój, zatem zdecydowała się wyjść naprzeciw potrzebom swoich Klientów i wraz z LoyaltyClub wprowadziła nowoczesny system lojalnościowy.

Karty lojalnościowe dla stałych Klientów hurtowni Protektor BHP

Nowy program lojalnościowy hurtowni BHP pozwala stałym Klientom na zbieranie punktów za każde kolejne zakupy. Mogą być one następnie wymieniane na bony rabatowe. Użytkownik musi jedynie wypełnić krótki kwestionariusz rejestracyjny, aby otrzymać dostęp do swojego indywidualnego konta z przypisaną kartą lojalnościową. Kartę okazuje się sprzedawcy podczas finalizacji zakupów.

Dlaczego warto pobrać aplikację lojalnościową?

Karty lojalnościowe w wersji elektronicznej to doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się handlem. Ich forma sprawia, że Klient z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie miał je zawsze przy sobie, co nie jest takie oczywiste w przypadku kart w wersji papierowej lub plastikowej.

Program lojalnościowy – przykłady benefitów

Systemy lojalnościowe pozwalają na zbudowanie trwalszej relacji na linii klient-usługodawca, co przekłada się na realne zwiększenie obrotu. Dodatkowo pozwalają odbiorcom na regularne śledzenie nowych promocji i informacji o nowych produktach lub usługach.