Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub – Poziomka Ice Cream

05 maja, 2023

Poziomka Ice Cream to lodziarnia, która oferuje swoim Klientom przepyszne lody, ciasta, desery i napoje. Dzięki współpracy z LoyaltyClub od teraz będzie przyciągała nie tylko wyśmienitą ofertą, lecz także programem lojalnościowym dla stałych Klientów.

Program lojalnościowy Poziomka Ice Cream

System lojalnościowy Poziomka Ice Cream został stworzony z myślą o stałych Klientach lodziarni. Od teraz mogą oni zbierać „poziomki”, które przyznawane są za każdy zakup. Kiedy uzbiera się pełny koszyk, „poziomek” mogą zostać wymienione na kupony na ulubiony deser lub napój.

Aplikacja lojalnościowa – doskonały sposób na zacieśnienie relacji z Klientami

Aplikacja lojalnościowa lodziarni Poziomka to także dodatkowa platforma do komunikowania się z Klientami. Pozwala ona podejrzeć aktualne promocje oferowane przez kawiarnię. Dodanie takiego modułu zwiększa prawdopodobieństwo, że Klient będzie na bieżąco śledził poczynania firmy i zdecyduje się na jej odwiedzenie.

Nowość dla stałych Klientów – aplikacja Poziomka Ice Cream

Wprowadzenie systemu lojalnościowego przekłada się na umocnienie więzi na linii usługodawca-klient. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla rynku gastronomicznego, na którym panuje bardzo duża konkurencja. LoyaltyClub projektuje aplikacje dla restauracji, kawiarni, a także dla Klientów z innych branż.