Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub – GOOD DIVE

05 maja, 2023

Do grona naszych Klientów dołączyło GOOD DIVE. Dzięki aplikacji lojalnościowej stali oraz nowi Klienci będą mogli cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami na usługi oferowane przez tę szkołę nurkowania. Jak działa program lojalnościowy od LoyaltyClub?

GOOD DIVE – karty lojalnościowe dla Klientów

Wprowadzenie systemu lojalnościowego dla Klientów to kolejny krok w rozwoju szkoły nurkowania GOOD DIVE. System ten umożliwia zbieranie punktów, które przyznawane są za zakupienie usług. Po uzbieraniu odpowiedniej ich liczby, Klient może wymienić je na kupony zniżkowe na kolejne lekcje.

Atrakcyjny system lojalnościowy dla stałych i nowych Klientów

Aplikacja lojalnościowa szkoły nurkowania umożliwia gratyfikowanie zarówno stałych, jak i nowych Klientów. Po zainstalowaniu aplikacji istnieje możliwość odebrania bonu zniżkowego na zakup pierwszej usługi. Tego typu rozwiązanie pozytywnie wpływa na budowanie relacji pomiędzy Klientem a usługodawcą już na samym początku.

Aplikacja lojalnościowa – wygodna i łatwa w użytkowaniu

Powodem, dla którego firmy, takie jak GOOD DIVE, decydują się na wprowadzenie programu lojalnościowego w postaci aplikacji, jest przede wszystkim wygoda. Wirtualne karty lojalnościowe są zawsze pod ręką, a dodatkowo nie wymagają zużywania surowców, takich jak papier czy plastik. Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, wystarczy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny.