Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa od LoyaltyClub – Babka Cafe

05 maja, 2023

Babka Cafe to wyjątkowa kawiarnia z Wrocławia, w której można kupić przepyszne wypieki oraz aromatyczną kawę. Dzięki współpracy z LoyaltyClub udało się stworzyć program lojalnościowy dedykowany stałym Klientom tego miejsca.

Karty lojalnościowe w telefonie – nowa aplikacja dla Babka Cafe

Kawiarnie to lokalne, które wyjątkowo chętnie korzystają z systemów lojalnościowych dla swoich stałych Klientów. Jednak w wielu miejscach wciąż możemy spotkać tradycyjne karty lojalnościowe na pieczątki. Babka Cafe zdecydowała się pójść o krok dalej i we współpracy z LoyaltyClub stworzyła aplikację do zbierania punktów za zakupy. Punkty te można wedle uznania wymieniać na atrakcyjne kupony zniżkowe.

Aplikacja do kart lojalnościowych – wygodne i ekologiczne rozwiązanie

Wirtualne programy lojalnościowe są zdecydowanie wygodniejsze niż ich fizyczne odpowiedniki. Nie niszczą się, nie można ich zgubić, a dodatkowo są zawsze pod ręką, przez co Klienci chętniej z nich korzystają. Jest to rozwiązanie przyjaźniejsze dla środowiska naturalnego, ponieważ nie wymaga zużywania papieru czy plastiku.

Systemy lojalnościowe od LoyaltyClub

Aplikacja lojalnościowa cukierni Babka Cafe to jedna z wielu pozycji w portfolio LoyaltyClub. Tworzymy systemy lojalnościowe dla lokali gastronomicznych, a także dla firm z wielu innych branż. Projekty realizujemy szybko, a ich cena jest niezwykle atrakcyjna.