Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa Aplikacja Lojalnościowa Mister Cut Barbershop

05 maja, 2023

Mister Cup to barbershop stworzony z myślą o potrzebach prawdziwych mężczyzn. Posiada aż 6 salonów ulokowanych na terenie całej Warszawy, w których obsługuje ponad 60 000 Klientów rocznie. Teraz oprócz mistrzowskich cięć, oferuje swoim Klientom także atrakcyjny program lojalnościowy.

Program lojalnościowy Mister Cut Barbershop – jak to działa?

Nowa aplikacja lojalnościowa salonu fryzjerskiego umożliwia Klientom zbieranie punktów podczas kolejnych wizyt. Mogą one zostać wymienione na nagrody, takie jak zniżki na oferowane przez salon usługi. Dodatkowo stałym Klientom przysługują regularne benefity. Dla przykładu – szóste strzyżenie to −50%.

Wygodna aplikacja lojalnościowa dla stałych Klientów

Tworząc nasze aplikacje, kierujemy się zasadą, że mają być one przejrzyste i intuicyjne w użytkowaniu. Taki właśnie jest system lojalnościowy Mister Cut Barbershop. Użytkownik tworzy indywidualne konto z przypisaną do niego kartą lojalnościową. Może również w dowolnej chwili zajrzeć do historii wykorzystanych kuponów oraz do aktualnego zasilenia konta.

Karty lojalnościowe dla Klientów Mister Cut Barbershop

Karty lojalnościowe w telefonie stworzone przez LoyaltyClub to doskonałe narzędzie zarówno dla Klientów, jak i właścicieli firm. Pozwala na budowanie trwalszych relacji pomiędzy salonem, a jego Klientami i przynosi wymierne korzyści finansowe.