Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Nowa aplikacja lojalnościowa dla Bike Café Friends w LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

Bike Café to pierwsza w naszym kraju sieć rowerowych kawiarni, która dołączyła do grona Klientów LoyaltyClub. Bike Café to firma, która powstała z miłości do kawy i rowerów. Te mobilne kawiarnie zachwycają nie tylko pyszną kawą, lecz także estetyką swoich mobilnych lokali. Ozdabiają one już 85 lokalizacji zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Program dla Bike Café Friends – jak działa?

Nasza firma LoyaltyClub, przygotowała rozbudowany system lojalnościowy Bike Café Friends. Za jego pomocą Klienci mogą zlokalizować położenie rowerowej kawiarni w swoim najbliższym otoczeniu. Kiedy tylko kasjer za pomocą terminala zgłosi gotowość do sprzedaży, na mapie w aplikacji pojawi się jego lokalizacja. Ta aplikacja do kart lojalnościowych niesie za sobą jeszcze wiele innych korzyści, przekonaj się jakich.

Aplikacje stworzone dla Bike Café

Aplikacja programu lojalnościowego Bike Café Friends umożliwia Klientom również zbieranie punktów. To świetna forma przywiązania odbiorcy usług do danej marki. Za pomocą punktów można płacić za nagrody, które przedstawione są w rozbudowanym katalogu nagród. W aplikacji wartość produktów jest podana dwojako: za pomocą waluty, a także punktów.

Z usług Bike Café można skorzystać w takich krajach jak: Finlandia, Dania, Węgry, Szwecja i oczywiście Polska. Z racji tego aplikacja Bike Café Friends działa również w wersji po angielsku. Bike Café to sieć o ogromnym zasięgu międzynarodowym, dla której mieliśmy przyjemność zrealizować zaawansowany program lojalnościowy, przebijając swoją ofertą wielu konkurentów.