Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Madame Black Salon Kosmetyczny — nowa realizacja LoyatyClub

24 lutego, 2023

Naszym nowym Klientem została sieć salonów kosmetycznych Madame Black, zlokalizowana w Krakowie. Efektem współpracy jest kolejna udana realizacja aplikacji LoyaltyClub. Dzięki temu narzędziu Klienci salonu mogą zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody w postaci rabatów zniżkowych.

Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych LoyaltyClub

Aplikacja lojalnościowa salonu piękności może być dowolnie modyfikowana za pośrednictwem panelu zarządzania. Właściciel firmy lub upoważniony pracownik może w łatwy sposób dodawać nowe kupony zniżkowe, informować o aktualnościach czy zmieniać zasady systemu lojalnościowego.

Aplikacja lojalnościowa salonu piękności Madame Black — korzyści dla firmy i Klientów

Program lojalnościowy LoyaltyClub to korzyści zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorców. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty podczas korzystania z usług. Dla firmy jest to natomiast większe zainteresowanie usługami, a co za tym idzie, większy zysk i rozwój marki na rynku branży beauty.

Jak działa aplikacja od LoyaltyClub?

Korzystanie z karty lojalnościowej w telefonie jest bardzo proste. Na początku konieczne jest pobranie oprogramowania i zarejestrowanie się. Po zalogowaniu wystarczy okazać obsłudze unikalny kod kreskowy, który zostanie zeskanowany w celu naliczenia punktów.