Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Lodziarnia Dolce Vito dołączyła do LoyaltyClub

03 marca, 2023

Do grona firm korzystających z naszych aplikacji do kart lojalnościowych, dołączyła lodziarnia Dolce Vito. Przedsiębiorstwo to już od dwóch pokoleń tworzy wysokiej jakości lody, bazując na naturalnych składnikach. Nowy program LoyaltyClub dedykowany jest wszystkim miłośnikom lodowych słodkości.

Teraz najlepsze lody w mieście kupisz w ramach programu lojalnościowego dla lodziarni

Aplikacja lojalnościowa lodziarni Dolce Vito to produkt niosący za sobą szereg korzyści dla firmy oraz jej licznych Klientów. Stanowi następny krok w kierunku rozwoju przedsiębiorstwa i umacniania jego pozycji na rynku gastronomicznym. Osoby kupujące lody mogą natomiast liczyć na atrakcyjne rabaty i nagrody. System lojalnościowy LoyaltyClub działa w Żninie, Barcinie, Szubinie, Mogilnie, Nakle i Inowrocławiu.

Jak korzystać z kart lojalnościowych w telefonie?

Obsługa programów lojalnościowych jest prosta i sprawna. Naliczanie punktów za zakupione lody odbywa się poprzez zeskanowanie unikalnego kodu kreskowego, który dostępny jest po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. Wystarczy mieć ze sobą telefon komórkowy.

Zdobywaj punkty w systemie lojalnościowym dla lodziarni LoyaltyClub

Od teraz lodziarnie Dolce Vita poza szerokim wyborem lodów w różnych smakach, oferują również dostęp do programu lojalnościowego. To narzędzie, które stworzyliśmy w celu skutecznego budowania więzi pomiędzy firmą a Klientami.