Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

La Beaute Clinique Łódź w systemie lojalnościowym LoyaltyClub

24 lutego, 2023

Przedstawiamy naszą nową aplikację do kart lojalnościowych La Beaute Clinique Łódź. To produkt będący owocem współpracy z profesjonalną kliniką medycyny estetycznej. Dzięki programowi od LoyaltyClub firma zyskuje nowych Klientów i umacnia więzi ze stałymi pacjentami. Rozwiązanie to jest kolejnym krokiem do zwiększenia satysfakcji z wykonywanych usług.

Korzyści dla Klientów La Beaute Clinique Łódź

Karty lojalnościowe LoyaltyClub umożliwiają zbieranie punktów i ich wymianę na nagrody. Ponadto narzędzie to oferuje sezonowe zniżki na zabiegi medyczne, dostęp do specjalnych rabatów oraz możliwość korzystania z porad i inspiracji. Dodatkowym bonusem jest prezent na start w postaci 50 zł do wykorzystania na dowolną usługę.

Karty lojalnościowe to szansa na rozwój firmy

Programy lojalnościowe dla firm to również szereg korzyści dla przedsiębiorców. Aplikacja lojalnościowa kliniki medycyny estetycznej La Beaute Clinique Łódź przyczynia się do większego zainteresowania świadczonymi usługami oraz generuje wyższe zyski.

Jak działa aplikacja od LoyaltyClub?

Aplikacja do kart lojalnościowych na Android i iOS charakteryzuje się prostą obsługą. Wystarczy, że Klient pobierze oprogramowanie i utworzy w nim konto. Wygenerowany automatycznie unikalny kod kreskowy wystarczy okazać obsłudze, która naliczy odpowiednią liczbę punktów.