Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Grupa Euromedica – nowa aplikacja LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

Euromedica to sieć przychodni, zlokalizowanych na terenie powiatu grudziądzkiego i świeckiego, która działa od 2001 roku. Prężny rozwój pozwolił tym punktom medycznym zaskarbić sobie zaufanie pacjentów. Dzięki LoyaltyClub, mogą oni korzystać z programu lojalnościowego, który zakłada wiele korzyści.

System dla Grupa Euromedica

Przygotowane przez naszą firmę oprogramowanie dla przychodni, charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, z którego obsługą nie mają problemu pacjenci w każdym wieku. Również obsługa programów lojalnościowych nie sprawia żadnych kłopotów pracownikom przychodni. To aplikacja skrojona na potrzeby pacjentów i personelu Euromedica.

Jak działa aplikacja dla przychodni Grupa Euromedica?

Program lojalnościowy dla przychodni Grupa Euromedica to maksimum korzyści dla pacjentów. Instalując aplikację, mogą oni być zawsze na bieżąco z informacjami dotyczącymi zarówno przychodni, jak i lekarzy. To oprogramowanie dla przychodni umożliwia również zbieranie punktów za wizyty prywatne, które można następnie wymienić na kupony zniżkowe lub nagrody.

Program lojalnościowy dla przychodni przyjazny pacjentom

Program lojalnościowy Grupa Euromedica to nie tylko masa korzyści dla pacjentów, lecz także możliwość łatwiejszego umówienia wizyt. W aplikacji ma się stały dostęp do ofert specjalistów z różnych dziedzin. Stworzony przez nas system lojalnościowy, pozwolił stać się grupie grudziądzkich przychodni nowoczesnymi, a także ukierunkowanymi na dobro i zadowolenie pacjentów.