Loyaltyclub - Programy lojalnościowe

Fundacja ŻAK Team nowa aplikacja LoyaltyClub

11 stycznia, 2023

Fundacja „ŻAK”, działająca przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, została założona w 1992 r. Jej celem jest poprawa warunków mieszkalnych i żywieniowych studentów. Fundacja wychodzi naprzeciw wymaganiom głodnych wiedzy współczesnych żaków. Stąd pomysł na założenie programu lojalnościowego, za którego stworzenie odpowiada nasza firma.

Aplikacja dla studentów UWM Fundacji „ŻAK”

Na terenie kampusu studenckiego ulokowanych jest kilka restauracji, bufetów i stołówek, w których studenci mogą zamawiać pyszne, świeże i domowe obiady. Dla każdego znajdzie się coś dobrego, ponieważ wybór menu jest codziennie bardzo zróżnicowany. Dzięki wdrożeniu systemu lojalnościowego, studenci będą mogli korzystać z usług punktów gastronomicznych na jeszcze korzystniejszych warunkach.

Program lojalnościowy dla kampusu studenckiego – Fundacja ŻAK Team

Fundacja ŻAK Team to aplikacja dla kampusu studenckiego zbudowana przez naszą firmę. Wraz z Fundacją „Żak” stworzyliśmy aplikację do kart lojalnościowych, która umożliwia studentom zbieranie punktów w lokalach gastronomicznych, a następnie ich wymianę na nagrody czy kupony rabatowe.

Aplikacja dla kampusu studenckiego Fundacja ŻAK Team

Program lojalnościowy dla kampusu studenckiego UMW w Olsztynie daje możliwość nie tylko zbierania punktów. Dzięki aplikacji, jej użytkownicy mogą również być na bieżąco z nowościami, promocjami, a także każdego dnia zyskują dostęp do najnowszego menu. W efekcie mogą zdecydować, do którego lokalu wybiorą się tym razem na posiłek.